Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

Správce pojistného kmene pro Karlovarský kraj

Lokalita Karlovy Vary
Zadavatel NN Pojišťovna (NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku)
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 50.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Rozšiřování obchodních možností společnosti

Zajišťovaní péče o stávající klientský kmen

Vyřizování domluvených schůzek naším call centrem

Řešení servisních požadavků klientů

Nabízíme:

  • Provizní systém bez stropu, který by omezoval Vaši práci

Propracovaný systém odborného zaškolení

Volnou ruku, home office – řídíte si svůj pracovní čas i aktivity

Vedení a podporu zkušeného manažera (nejen po dobu adaptace)

Bonusový program, motivační benefity

Otevřenou cestu ke kariéře

Očekáváme:

  • Komunikativnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem

Řidičský průkaz sk. B

Příjemné vystupování

Čistý trestní rejstřík