Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality ve výrobní společnosti

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výrobní společnost, zabývající se vývojem a výrobou elektrických zařízení pro železniční dopravu, hledá do svého týmu Inženýra kvality.

Popis pozice:

  • interní analýzy neshod, neustálé zlepšování ve spolupráci s oddělením výroby
  • zajišťování interních auditů
  • poskytování podpory při přípravě na zákaznické audity
  • podpora a spolupráce EHS
  • podpora při přípravě testovacích specifikací a procesů
  • zajišťování interních FAI
  • spolupráce napříč společností v rámci zlepšování kvality
  • podílení se na změnách produktového portfolia

Profil kandidáta:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti podmínkou
  • technický background
  • zkušenosti s tvorbou dokumentace dle požadované specifikace vč. implementace změn v rámci výroby
  • znalost norem ISO 9001/14001/45001

Co Vám poskytne výhodu?

  • znalost normy IRIS 22163
  • IPC certifikace (A-610)
  • komunikativní znalost angličtiny, znalost německého jazyka

Nabízíme:

  • zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, příspěvek na dopravu a další
Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

  • Krásná, Cheb
  • AG.WORK s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Odbory - proč a jak je založit

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

AJ audit audity certifikace dokumentace EU hodnocení interní inženýr ISO IT kandidát kvality Most mzda na dobu neurčitou náplň práce NDA normy odpovědnost ohodnocení pec penzijní připojištění plat podpora pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek řízení samostatnost specifika společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky uplatnění výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnání zkušenosti znalost životopis analýzy dar díl dokument dovolené elektrický finanční jazyk materiál na dobu náplň národní německé oddělení PC penzijní podpory PR proces procesů produktové profi případ slané standard technické technický test tým výrobní výroby zaměstnanecké zkušenost