Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Návěstní, spojový dozorce

Lokalita Štramberk
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Druh HPP
pracovní poměr na dobu určitou, nebo neurčitou (s
náborovým příspěvkem a závazkem setrvání 5 let u SŽ)

Pracoviště
Sdělovací a zabezpečovací okrsek s pracovišti: Ostrava,
Štramberk, Studénka

Možný nástup
ihned po vykonání lékařské prohlídky

Požadované vzdělání

  • SŠ s maturitou v oboru elektro

Požadovaná praxe

  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady

  • řidičský průkaz skupiny B
  • zdravotní způsobilost pro práci v kolejišti a ve výškách
  • disciplinovanost
  • trestní bezúhonnost

Pracovní náplň

  • údržbu a opravy mechanických a elektrických částí staničních, traťových a přejezdových zabezpečovacích zařízení
  • údržbu, vymezování poruch a opravy

sdělovacího zařízením atd.

Nabízíme

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Ostrava
  • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Záběhlice, Praha
  • Success4Life a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. května

Comac jobs s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., AMES s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Gi Group Czech Republic, s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Česká pošta, s.p., AC Jobs, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Lidl Česká republika s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., RenoServices, s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Radek Jež, Etimos Human s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly, ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Technické služby Havířov a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka

Nový Jičín, Kopřivnice, Sedlnice, Mošnov, Studénka, Rožnov pod Radhoštěm, Lešná, okres Vsetín, Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí, Mankovice, Jistebník, Bravantice, Frýdek-Místek, Klimkovice, Odry, Nošovice, Hranice, okres Přerov, Vsetín, Všechovice, okres Přerov, Ostrava, Havířov

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

absolvent AJ Bor druh elektro EU IT měsíc nábor náplň práce nárok Ostrava práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení sport spoření stravenky Studénka Štramberk vhodné volno výhody vzdělání zdravotní dovolené elektrický lékař lékařské na dobu na dobu určitou náborový náplň obor opravy penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň prohlídky předpoklad příslušník rok řidič výše zdravotní způsobilost způsobilost