Mistr Výroby

Lokalita Hlavenec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Cvrčková, zobrazit tel. číslo

Chcete se stát součástí společnosti, která na trhu působí již 100 let a je celosvětově jedním z největších dodavatelů automobilovému průmyslu? Pro našeho klienta v Hlavenci u Staré Boleslavi hledáme MISTRA VÝROBY přímo do kmenového stavu.

Popis pozice:

Náplň práce:

- Zodpovědnost za svěřený úsek výroby a vedení týmu

- Zodpovědnost za personální administrativu a docházkový systém

- Školení bezpečnosti zaměstnanců

- Dodržování 5S a hlídání kvality

- Správa montážních pracovišť z hlediska dokumentace a funkčních protichybových systémů

- Práce s ERP systémem

Profil kandidáta:

Váš profil:

- SOU/SŠ vzdělání - technického směru výhodou

- Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok (automotive výhodou)

- Zkušenosti s vedením lidí

- Základní znalost ERP systémů

- Znalost práce na PC

- Schopnost týmové práce

- Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

Nábízíme:

- Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí

- Atraktivní platové ohodnocení

- Profesní a odborné vzdělávací kurzy

- Propracovaný systém benefitů (příplatky za směnnost, svozová doprava, dotované stravné, roční bonus, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, aj.)

Tereza Cvrčková

e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?