Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Dozorce výhybek

Lokalita Liberec

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 18 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice. Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme

  • odborné vzdělání není požadováno
  • uchazeč se SŠ vzděláním s maturitou a vyšším může být po zapracování vybrán k přípravě na pozici výpravčí
  • není podmínkou
  • psychická a zdravotní způsobilost
  • spolehlivost
  • odpovědnost
  • flexibilita
  • schopnost učit se novým věcem

Pracovní náplň

  • pracovní činnost je zaměřena na organizování drážní dopravy v nepřetržitém provozu
  • samostatné činnosti předchází příprava k odborné zkoušce pro funkci výhybkáře (signalisty, dozorce výhybek) včetně složení předepsaných odborných zkoušek.

Nabízíme

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj