Hledáme lidem práci Manpower

Kautex - Elektronik - 2/2021

Lokalita Kněžmost
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti, která v České republice působí již více než 25 let a zabývá se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl? Pro našeho klienta hledme kmenového zaměstnance na pozici ELEKTRONIK.

Popis pozice:

Co budete dělat?

  • Provádění oprav, úprav a změn strojů
  • Pravidelné prohlídky strojů a zařízení
  • Úpravy programu strojů vedoucí k zefektivnění výroby
  • Aktivní podpora TPM implementace
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Spolupráce s externími servisními techniky
  • Analýza poruch strojů

Profil kandidáta:

Co je třeba znát a umět?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Vyhláška č.50/78 Sb. §6
  • Znalost technické dokumentace
  • Základní IT dovednosti (práce s PC)
  • Zkušenosti s roboty výhodou
  • Zaučíme si i absolventa :-)

Nabízíme:

Co za to?

  • Motivační systém odměňování
  • Měsíční výkonové prémie a další bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. mzda, 14. mzda (KBS bonus)
  • Příspěvek na závodní stravování (obědy zdarma, kantýna v areálu závodu)
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití firemní autobusové dopravy
  • Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)
  • Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity
  • Sportovní programy
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti

Tereza Cvrčková

e-mail přes odpovědní formulář

  • Ostrava
  • Moravskoslezský kraj
  • 21 260 – 31 240 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Liberec
  • DGS Druckguss Systeme s.r.o.
  • 32 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Žamberk
  • Bühler CZ s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Kopřivnice
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Tawesco s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 2. prosince
  • Plavy
  • Kümpers Textil s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Česká Třebová
  • CZ LOKO, a.s.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Znojmo
  • PFNonwovens Czech s.r.o.
  • 33 000 – 54 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 26. srpna
  • Ostrava
Zveřejněno: 18. října
  • Poděbrady
  • Poděbradka, a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 15. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Jičín, Poděbrady, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

absolvent akce analýza auto automobil benefit benefity bonus bonusy Bor boty BOZP CV den dění dokumentace důchod elektro HR IT kandidát mezinárodní mobil možnost mzda náplň práce narození nová nové odměňování odměny OZP pec penzijní připojištění plán plánování podpora pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek rozvoj růst řízení SOU společnost společnosti spolupráce sport stravování svatba technik Týn vedení vedoucí vhodné výkon vzdělání vzdělávání zdarma zkušenosti znalost areál automobilový průmysl dar díl dítě dokument dovednost dovolené externí finanční firemní kariérní kov měsíční motivační motivační program náplň národní oblast oblasti obor odměna opravy osobní PC penzijní PR prémie profi program programy prohlídky průmysl robot servis součást speciální stroj systém technické techniky událost výroby závod zkušenost