Procesní specialista

Lokalita Mladá Boleslav
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Jana Prchalová, zobrazit tel. číslo

Pokud máte zkušenost s agilními metodami řízení projektů ve funkčně orientovaném vývoji, hledáme právě Vás!

Popis pozice:

- Analýza a zavádění inovativních procesů, návrh změn a postupu realizace

- Koordinace dlouhodobých vývojových témat

- Práce v agilním prostředí při zpracování dílčích témat projektu, sledování efektivity

- Spolupráce s projektovým vedoucím a dalšími členy týmu

Profil kandidáta:

- Vzdělání ekonomického či technického zaměření

- Znalost agilní metodiky práce

- Praxe v automotive odvětví, ideálně na podobné pozici

- Komunikativní znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny, případně němčiny

- ŘP sk. B

- Ochota pracovat v týmu a přijmout odpovědnost za dílčí cíle

Nabízíme:

- Odpovídající finanční ohodnocení + 13. plat

- Vzdělávací kurzy a školení, možnost odborného růstu

- Účast na mezinárodních veletrzích a dalších akcích

- Flexibilní pracovní dobu

- Týden placené dovolené navíc

- Dotované stravování

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Cafeteria benefity

- Individuální přístup a možnost realizovat Vaše nápady

Máte zájem o tuto nabídku?