Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Dozorce výhybek

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Česká Lípa
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • odborné vzdělání není požadováno
  • uchazeč se SŠ vzděláním s maturitou a vyšším může být po zapracování vybrán k přípravě na pozici výpravčí
  • není podmínkou
  • psychická a zdravotní způsobilost
  • spolehlivost
  • odpovědnost
  • flexibilita
  • schopnost učit se novým věcem

Pracovní náplň

  • pracovní činnost je zaměřena na organizování drážní dopravy v nepřetržitém provozu
  • samostatné činnosti předchází příprava k odborné zkoušce pro funkci výhybkáře (signalisty, dozorce výhybek) včetně složení předepsaných odborných zkoušek.

Nabízíme

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj

  • Česká Lípa
  • Terbium Trade s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. února
  • Česká Kamenice
  • STIRPACK INVEST, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Markvartice, Děčín
  • HANTYCH s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Děčín
  • LAPAZ-Gastro, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Děčín
  • KIMA Transport s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Děčín
  • SaM silnice a mosty Děčín a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Děčín
  • ELEFANT.DC, s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Děčín
  • Dopravní společnost Ústeckého kraje,…
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Polepy, Litoměřice
  • Manh Dung Nguyen
  • 19 500 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Velké Březno
  • VAF Logistics Service s. r. o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Hrádek nad Nisou
  • Ing. Jiří Brodský
Zveřejněno: 9. dubna
  • Rumburk
  • Miloš Sedláček
  • 45 000 – 55 000 Kč

Slemr Spedition s.r.o., PRAKTIK system s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., PATOK a.s., LABE WOOD s.r.o., GASKOP s.r.o., Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o., Eurodoprava bus s.r.o., Terbium Trade s.r.o., MATYS CZ s.r.o., P R O G R E W s.r.o., STIRPACK INVEST, s.r.o., HANTYCH s.r.o., GPD a.s., PV - Cvikov s.r.o., MEŠ SERVIS, s.r.o., TRADE REALITY s.r.o., DISKRA, spol. s r.o., NOPROSU s.r.o., Martin Kobylák, LAPAZ-Gastro, s.r.o., MeDoZa, s.r.o., KIMA Transport s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., ELEFANT.DC, s.r.o., Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, TRANSCO Bohemia, s.r.o., Manh Dung Nguyen, VAF Logistics Service s. r. o., Ing. Jiří Brodský, Miloš Sedláček

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Soustružník / Soustružnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Úředník / Úřednice, Kontrolor / kontrolorka kvality

Česká Kamenice, Stráž pod Ralskem, Ralsko, Děčín, Štětí, Česká Lípa, Stružnice, Provodín, Markvartice, okres Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Jablonné v Podještědí, Varnsdorf, Polepy, okres Litoměřice, Velké Březno, Hrádek nad Nisou, Rumburk

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

AJ Bor činnost IT listy měsíc Most náplň práce nárok odpovědnost práce pracovní pracovní činnost pro rodinné příslušníky příspěvek sport spoření stravenky uchazeč volno výhody vyšší vzdělání zdravotní činnosti dovolené list náplň odbor odborné odborný opravy penzijní PR pracovní náplň příprava příslušník rok schopnost výše zdravotní způsobilost způsobilost