Mistr Do Výroby (35.000 KČ + PŘÍPLATKY)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Mistr / Mistrová
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 36.500 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Do našeho přátelského týmu hledáme teamleadera do výroby. Nám na zaměstnancích záleží! Jestli umíš vést a motivovat lidi a chceš posunout svou kariéru, tak nám pošli životopis!

Náplň práce:

* Vedení menšího týmu
* Hlídání plánu výroby, kontrola výrobků
* Spolupráce při zavádění nápravných opatření
* Motivování zaměstnanců, dodržování BOZP a PO týmu
* Lehká administrativa spojená s vedením týmu

Co od Vás očekáváme:

* Ideálně SOU nebo SŠ technického směru
* Uživatelskou znalost PC
* Povědomost o nástrojích řízení
* Samostatnost, pečlivost, přirozenou autoritu
* Znalost systému SAP výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní zaměstnání
* Prémie a bonusy
* 13. mzda
* Dotované stravování
* Možnost kariérního růstu a vzdělávání
* 25 dní dovolené
* Nadstandartní lékařská péče
* Příspěvek na pojištění
* Příspěvek na dojíždění
* Kafeterie
* Firemní školka

  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. března
  • Jihlava
  • TnTgrup s.r.o.
Zveřejněno: 5. března
  • Jihlava
  • AUTO EURODIESEL s.r.o.
Zveřejněno: 27. února
  • Jihlava
  • P.O.V. industries service, s.r.o.
Zveřejněno: 17. února
  • Zlínský kraj
  • Jana Řezáčová
Zveřejněno: 3. června
  • Teplice
  • Kateřina Marksová
Zveřejněno: 17. prosince
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 27. prosince
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
Zveřejněno: 11. ledna
  • Slaný
  • Lucie Nobilisová
Zveřejněno: 2. srpna
  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 16. prosince
  • Říčany, Praha-východ
  • Zoeller Systems s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 4. dubna
  • Mladá Boleslav
  • PROTECHMOTION s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. května
  • Brno
  • REKO a.s.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti

SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Psychiatrická nemocnice Jihlava, O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, FLEXIMA s.r.o., NOVÝ START, personální agentura s.r.o., Almus s.r.o., Yong Heng s.r.o., AJAX PILNÍKY s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., JIHLAVAN, a.s., thermoplast-rework s.r.o., EDYS Service s.r.o., KRONOSPAN OSB, spol. s r.o., VM Partners Building s.r.o., TnTgrup s.r.o., MF PRODUCT,s.r.o., Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o., AUTO EURODIESEL s.r.o., PalletX s.r.o., Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, KONEX OCEL s.r.o., P.O.V. industries service, s.r.o., OPTOKON, a.s., Josef Eckert

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Systémový inženýr / inženýrka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Konstruktér / Konstruktérka, Plánovač / plánovačka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Výzkum a vývoj, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

administrativa auto bonus bonusy BOZP den dění dodržování hledám hlídání IT mistr Most možnost mzda náplň práce NDA OZP péče pečlivost plán plat pojištění práce příspěvek růst řízení samostatnost SOU spolupráce stabilní stravování školka vedení vzdělávání zaměstnanců zaměstnání znalost životopis dar dovolené firemní kariérní kontrola lékař lékařská možnost kariérního růstu náplň nástroj PC PR prémie přátelské stroj systém technické tým uživatel výroby