Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Servisní technik pro zdravotnické přístroje

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

O nás

Saegeling Medizintechnik, s.r.o.

jsme stabilní společnost působící na českém trhu již od roku 2001. Zabýváme se distribucí, prodejem a servisem lékařské zdravotnické techniky. Charakterizuje nás kolegialita, týmovost, spolupráce a profesionální přístup. Více o nás naleznete na www.saegeling-mt.cz.

Náplň práce:

Máte zkušenost v oblasti elektro?

Jste precizní, spolehlivý/á a chcete se profesně rozvíjet?

Komunikujete srozumitelně a s jistou dávkou empatie?

Výjezdy v rámci svěřeného regionu vám nevadí?

Pak je to tedy příležitost právě pro vás! Rozšiřujeme náš tým.

Praxe v oboru zdravotnických přístrojů není podmínkou.

Co budete mít u nás na starosti?

• zajištění servisních úkonů zdravotnických přístrojů ve svěřeném regionu

• instalaci systémů a zaškolení zákazníka

• technickou podporu zákazníků

Co od Vás očekáváme:

• spolehlivost, preciznost, samostatnost

• efektivní komunikaci (telefonickou i osobní - zákazníci/kolegové)

• vzdělání - elektro

• osvědčení dle NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78 Sb.), minimálně §6 (podmínkou)

• znalost AJ nebo NJ (výhodou - návody, servisní manuály)

• ŘP sk. B - aktivní řidič/ka (ochotu cestovat v rámci regionu)

• vše ostatní rádi vysvětlíme a zaškolíme vás

Co Vám můžeme nabídnout:

• rozmanitou a odpovědnou práci, samostatnost

• aktivní podporu zkušených kolegů při postupném zapracování

• možnost růst společně s námi (podporujeme další odborné vzdělání)

• fajn kolektiv (rádi se setkáváme i na mimopracovních akcích)

• zázemí poradenského centra v Plzni

• stabilitu a vizi dlouhodobé spolupráce (jsme ve fázi růstu a rozšiřování týmu)

• k dispozici služební automobil, telefon, notebook

• stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Flexipasů, firemní akce kola/lyže.

• bonusy za plnění plánu, pravidelná valorizace mezd.

Místo pracoviště:

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň, Jižní Předměstí

  • Plzeň
  • ARENIS s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Plzeň
  • ŠKODA ELECTRIC a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Plzeň
  • STYL PLZEŇ, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Český Krumlov
  • NOVIS reality s.r.o.
  • 40 000 – 120 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 2. května
  • Brno
  • REKO a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Mladá Boleslav
  • PROTECHMOTION s.r.o.
    Benefity:
  • Dobříš
  • C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
  • Ostrava
  • KARVIO PHM s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. dubna

ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., O2 Czech Republic a.s., ARENIS s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., ABBAS, a.s., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ALGON PLUS - AUTO, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., REUS s.r.o., Markmont, s.r.o., ŠKODA ELECTRIC a.s., invelt - elektro s.r.o., TOP IN - STAVO s.r.o., EnergyCloud, a.s., INEL - Technik, s.r.o., STYL PLZEŇ, s.r.o., DI-ELCOM s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Zámečník / Zámečnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

AJ akce auto automobil bonus bonusy Bor den elektro IT kolegové Luže místo mobil Most možnost náplň práce návod plán plnění Plzeň postup práce pracoviště pracovní praxe příspěvek růst samostatnost služební služební auto společnost spolupráce stabilní stravenky školení technik telefon volno výjezd výjezdy vzdělání znalost centra české firemní jižní kolektiv lékař lékařské náplň oblast oblasti obor odbor odborné osobní Ostatní PR prodej příležitost přístup region rok řidič servis stroj systém techniky trh tým zákazníci zákazník zkušenost