Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Inženýr zákaznické kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Česká Lípa
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Nabízíme Vám příležitost podílet se na budování stabilní a perpektivní výrobní společnosti v automobilovém průmyslu. Jsme součástí mezinárodního koncernu a jako první ze skupiny působíme na evropském trhu.

Do našeho týmu hledáme INŽENÝRA/INŽENÝRKU KVALITY.

Pokud máte zkušenosti oblasti kvality ve výrobní společnosti, rádi si přečteme Váš profesní životopis.

Náplň práce:

  • odpovědnost za přidělený projekt v rámci předsérie a série
  • řízení zákaznických reklamací, koordinace aktivit při řešení problémů
  • uvolňování výrobního procesu a produktu
  • tvorba interní výrobní a procesní dokumentace
  • příprava a spolupráce při vyhodnocování ukazatelů výkonosti procesu a při definici nápravných opatření

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost z obdobné pozice, zkušenost s interiérovými komponenty pro osobní automobily výhodou
  • znalost požadavků OEM zákazníků (především skupina Volkswagen)
  • aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost německého jazyka výhodou
  • schopnost samostatně vyjednávat v rámci týmu a se zákazníky
  • ochota cestovat (služební cesty po Evropě)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v moderním a čistém prostředí
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • roční bonus ve výši jedné mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky (v roce 2022 plně hrazené)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na volnočasové aktivity

V případě zájmu prosím pošlete životopis. Děkujeme.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Děčín
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Děčín
  • Vhodné pro absolventy
  • Vrbová Lhota
  • McDonald's
  • 22 100 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 7. prosince
  • Zlín
  • Skanska
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 14. prosince

DISPONERO s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AS-CASTING s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LABE WOOD s.r.o., HR Direct s.r.o., HUNTER s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Slévárenský technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Technolog / technoložka telekomunikací, Polygrafický technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Česká Lípa, Brniště, Stráž pod Ralskem, Ralsko, Děčín, Velké Březno, Štětí, Hrádek nad Nisou

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

auto automobil automobily bonus dění dokumentace hledám hodnocení HR interní inženýr IT kvality Luže mezinárodní mobil Most mzdy náplň práce odpovědnost ohodnocení pozice práce profesní životopis prostředí příspěvek reklama řízení služební SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky volno výkon vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost životopis anglické cesty díl dokument dovolené finanční interiér jazyk koordinace náplň národní německé oblast oblasti osobní PR problém proces profesní projekt průmysl příležitost případ příprava roční řešení řešení problémů schopnost součást technické trh tvorba tým ukazatel v roce výrobní zákazník zkušenost