Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SENIOR ELEKTRO- ÚDRŽBÁŘ (35-50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Svitavy
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Nevadí ti pracovat ve 12ti hodinovém provozu? Za své zkušenosti v elektro oboru chceš mít dobře zaplaceno? Chceš pracovat v týme, kde tvé znalosti vědí ocenit?

Tak nám pošli svůj životopis a začni jako:

Náplň práce:

* Pravidelná údržba a kontrola strojů
* Řešení akutních poruch
* Zodpovědnost za plynulý chod výroby
* Práce dle elektrotechnické dokumentace
* Spolupráce s kolegy

Co od Vás očekáváme:

* Min. vyučí v elektro oboru
* Vyhlášku 50/ min. §5
* Praxi v oboru výhodou
* Orientaci v elektro schématech
* Manuální zručnost
* Schopnost pracovat v týme
* Ochotu pracovat ve 12hod. provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

* Měsíční i roční prémie
* Pravidelné navyšování mzdy
* Jubilejní bonusy
* Nadstandardní příplatky za přesčasy
* Příspěvky na zdraví, sport, kulturu
* Příspěvky na pojištění
* Nadstandardní příspěvky na stravu
* Stabilní zázemí
* Precizní zaškolení
* Pomoc seniorních kolegů pro bezproblémovou adaptaci

* Lokalitu: Svitavy

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Moravská Třebová
  • REHAU Automotive, s.r.o.
  • 38 500 – 41 800 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 65 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Svitavy
  • Lelek-elektroservis s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • CLIMA - TEX.CZ group s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Polička
  • THT Polička, s.r.o.
  • 33 500 – 34 500 Kč
  • Česká Třebová
  • BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
  • 28 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Lanškroun
  • KOMFI spol. s r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Jevíčko
  • BLAUKOM CZ s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Auto Janák s.r.o.
  • 21 300 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Brandýs nad Orlicí
  • C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Německo
  • Strandhill Company, s.r.o.
  • 45 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 14. prosince

REHAU Automotive, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., fortell s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., ManpowerGroup s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, ALPS Electric Czech, s.r.o., TENAUR, s.r.o., Lelek-elektroservis s.r.o., CLIMA - TEX.CZ group s.r.o., ATEK s.r.o., KOH-I-NOOR PONAS s.r.o., Flídr medical s.r.o., THT Polička, s.r.o., DRUMEL a Co. s.r.o., BÖHM PLAST-TECHNIK a.s., Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek, ALCETEK s.r.o., HARLINGEN s.r.o., KOMFI spol. s r.o., RABBIT Trhový Štěpánov a.s., BLAUKOM CZ s.r.o., GAMA GROUP a.s., Auto Janák s.r.o., NOPEK, a.s., Železárny Štěpánov, spol. s r.o., SVĚCHA, s.r.o., NOSCO s.r.o., C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Přijímací technik / technička, Technik / technička automatizace

Moravská Třebová, Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Proseč, okres Chrudim, Sebranice, okres Blansko, Svitavy, Polička, Žichlínek, Jevíčko, Dalečín, Hrušová, Štěpánov nad Svratkou, Bystřice nad Pernštejnem, Brandýs nad Orlicí

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

bonus bonusy Bor dokumentace elektro IT mzdy náplň práce NDA nové odpovědnost plat pojištění práce přesčas přesčasy příplatky spolupráce sport stabilní Svitavy školení zdraví zkušenosti znalost znalosti Zruč životopis dar dokument kontrola měsíční náplň obor pomoc PR prémie problém příspěvky roční schopnost standard stroj technické tým údržba výroby zkušenost