Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pracovník expedice v Olomouci - zajímavé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chcete si rozšířit své zkušenosti v logistice? Pro známou společnost hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici Skladník/Logistik do oddělení expedice. Zkušenosti ve skladu výhodou, nikoliv však podmínkou. Práce je vhodná spíše pro muže, a to z důvodu manipulace s břemeny. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, řadu bonusů a prémií. Pracovní doba od pondělí do pátku na ranní směny, kdy se střídají týdny s pracovní dobou 6.30 – 14:30 hod a 10:00 – 18:00 hod. Nástup možný ihned.

  • práce s obchodním zbožím
  • příprava balíků na distribuci
  • manipulace s břemeny
  • práce na počítači

Nabízíme:

  • mzdu až 27.000 Kč/měsíc (po zaučení)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • 3 dny indispozičního volna (tzv. sick days)
  • zajímavou práci ve stabilní firmě
  • práci v přátelském koleklivu
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • praxe ve skladu (výhodou)
  • fyzickou zdatnost, týmového ducha
  • ochotu pracovat přesčas, flexibilitu

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Olomouc
  • KOVOLASER s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 30 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Olomouc
  • Martin Přikryl
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Olomouc
  • VAPEE Morava s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Olomouc
  • WAXOSTAR trade s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Lutín
  • HUDY trans s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lutín
  • Sněžné, Žďár nad Sázavou
  • Statek Blatiny, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Měřín
  • AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r…
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Velké Meziříčí
  • Nemocnice sv.Zdislavy,a.s.
  • 23 300 – 27 800 Kč
  • Nové Město na Moravě
  • Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Tasov, Žďár nad Sázavou
  • LITAS, s.r.o.
  • 29 000 – 37 000 Kč
  • Petráveč
  • Státní veterinární správa
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • ENVIROX s.r.o.
  • od 25 000 Kč

Volvo Group Czech Republic, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Alfa Pets s.r.o., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, KOVOLASER s.r.o., Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor, OL-STEEL CZE s.r.o., Martin Přikryl, PODLAS s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., VAPEE Morava s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., RONGITAL s.r.o., EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice, Velký Týnec, Velká Bystřice, Olšany u Prostějova

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ benefit benefity bonus den doba hledám hodnocení IT Lom měsíc náplň práce obchodní ohodnocení Olomouc plat práce pracovní pracovní doba pracovník praxe přesčas sick day sklad směny společnost stabilní stravenky týden týden dovolené navíc uchazeč vhodná vhodné zkušenosti dny dovolené logistik mzdové náplň navíc obchod oddělení počítač PR přátelské příprava termín třída týdny tým volna zkušenost