Hledáme lidem práci Manpower

Najděte skrytý potenciál dat jako DATOVÝ ANALYTIK!

Lokalita Nový Bor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme datového analytika pro našeho klienta (česká výrobní společnost v oblasti sklářství), který pomůže zlepšit byznys rozhodování a dosáhnout lepších výsledků.

Tato pozice bude klíčová pro firmu a zahrnuje mnoho fascinujících výzev. Je možné ji vykonávat z Prahy nebo Nového Boru.

Vhodné i pro absolventy!

Popis pozice:

  • Vytváření dashboardů a reportů v PowerBI pro zlepšení našeho byznys rozhodování a zajištění úspěchu v konkurenčním prostředí
  • Budete mít možnost vytvářet a ověřovat datové modely, které nám pomohou pochopit naše zákazníky a vylepšit naše produkty a služby
  • Komunikace s našimi zákazníky a analyzování jejich potřeb bude denní součástí Vaší práce
  • Navrhování a prezentace řešení zpět zákazníkovi budou klíčovým faktorem pro dosažení úspěchu
  • Pomocí svých datových schopností budete podporovat systémy jako CMS, e-Commerce a nástroj pro automatizaci marketingu
  • Budete zodpovědní za implementaci a vyhodnocení implementovaného Google Analytics 4 a optimalizaci integrace mezi těmito systémy

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s tvorbou dashboardů a nástroji jako je PowerBI.
  • Znalost hlavních nástrojů pro analýzu marketingových dat, včetně Google Analytics.
  • Schopnost pracovat s jazykem SQL/Dax a vytvářet tabulky, postupy a náhledy.
  • Základní znalost nástrojů MS Azure BI (Data Factory, Azure SQL databáze, Blob) je výhodou.
  • Analytické schopnosti a schopnost transformovat požadavky klienta na řešení.
  • Schopnost vizualizovat data pro cílové uživatele.
  • Zkušenosti s kontrolou kvality dat.
  • Zodpovědnost a schopnost práce samostatně.

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na předchozí praxi
  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • HO
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook a mobil
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy

Připojte se k týmu našeho klienta a pomožte mu dosáhnout nových cílů!

Stačí zaslat aktuální životopis a řekneme si k pozici i firmě více. :-)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Děčín
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Krupka
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Žižkov, Praha
  • Lukáš Stříbrný
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 2. února
  • Praha
  • Pavla Síková
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 14. února
  • Ostrava
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 13. června
  • Hradec Králové
  • Elen Kalvodová
  • 24 000 – 26 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Kolokrám s.r.o., HUNTER s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CLOUDCODE s.r.o., DC TUZEX s.r.o., Good Sailors, s.r.o., Armax s.r.o., European Code Factory s.r.o., Dubax s.r.o., 5Q, spol. s r.o., LVP Automation s.r.o., zebrahouse s.r.o., AEC NOVÁK s.r.o., Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Státní oblastní archiv v Litoměřicích, MEVA a.s., ATEsystem s.r.o., Gateway networks s.r.o., Sklostroj Turnov CZ, s.r.o., ESPERANTO s.r.o., Dragon Internet a.s., BenThor automation s.r.o., ATI - System s. r. o., DEVINN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Editor / Editorka, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Opravář / Opravářka, Konstruktér / Konstruktérka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Dělník / Dělnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Polygrafický technik / technička, Online marketing

Kamenický Šenov, Hrádek nad Nisou, Děčín, Lovosice, Turnov, Krupka, Česká Lípa, Libouchec, Liberec, Ústí nad Labem, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Jablonec nad Nisou, Přepeře, okres Semily, Kosmonosy, Mladá Boleslav

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy v kostce

absolvent AJ akce aktuální analytik analytika auto Bor byznys česká data den doba flexibilní Google hlavní hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy kvality marketing místa mobil Most možnost nové odpovědnost ohodnocení plat postup pozice požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní místa prostředí SOU společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc uchazeč vhodné vyšší vzdělávací kurzy zkušenosti znalost životopis automat cafeterie cíl databáze dovolené faktor finanční firemní jazyk kov model nástroj navíc oblast oblasti odpovědní pomoc PR prezentace profi případ přístup report řešení schopnost schopnosti sklář služby součást stroj systém systémy tým uživatel volná pracovní místa výrobní vzdělávací kurz zákazník zkušenost