Volné místo ve firmě Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Seřizovač a obsluha CNC - ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ NABÍDKA! (M/Ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Nástrojář / Nástrojářka, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Pro společnost, která si opravdu váží svých zaměstnanců a snaží se o co nejpříjemnější pracovní podmínky, hledáme kandidáty / kandidátky na pozici k CNC strojům.

Pokud se orientujete ve výkresové dokumentaci a nechybí Vám patřičné nadšení pro výrobní technologie, pak si nenechte ujít tuto pracovní nabídku.

Společnost se nachází v dojezdové vzdálenosti 30 min. od Tábora.

Náplň práce:

  • Obsluha a seřizování CNC strojů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Práce ve 3 směnném režimu

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci – podmínkou!
  • Zkušenost s CNC stroji velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí prosperující moderní společnosti
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Mzda dle praxe
  • Měsíční prémie
  • Příplatky za odpolední a noční směnu
  • Volné víkendy
  • Dotované stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • Další zajímavé benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis a my se s Vámi rádi spojíme.

  • Tábor
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. března
  • Malá Strana, Praha
  • Radek Podrazil
  • 34 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 11. července
  • Olomouc
  • Bc. Jitka Vaníčková
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Klášterec nad Ohří
  • Manpower
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování

Jaroslav Dvořák, Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., Manuvia České Budějovice, Zeelandia spol. s r.o., Robert Hejhal, EFAFLEX - CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., GZ Media, a.s., KV2 Audio International spol. s r.o., ZVVZ GROUP, a.s., mBlue Czech, s.r.o., FONTEA a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Friall s.r.o., ANTICORO, spol. s r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., AUTOSALON Tábor s.r.o., Babamurat Ahmedov, Jan Pražák, DITA výrobní družstvo invalidů, LI XIAN s.r.o., STEKER s.r.o., PRAHA ŠH s. r. o., BARTOŇ doprava a mechanizace s.r.o., VSP DATA a.s., P-PLAST Lom s.r.o., Pevco s.r.o., ZNTS Projekt s.r.o., TOPUS, s.r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., Pila Pasák palety s.r.o., PRO GYM Profesional s.r.o., Profi Butcher s.r.o., Vesper Solutions, s. r. o., C-Energy Planá s.r.o., BRIKLIS, spol. s r.o., HOKOV spol. s r.o., Jihočeská svačinka s.r.o., YI ZU s.r.o., PMZ - KOVO s.r.o., Škrobárny Pelhřimov, a.s., Jaroslav Fáček, Bauer Technics s.r.o., František Kouba, DYNARISTAV s.r.o., Zemědělské družstvo Dolní Hořice, GEOSUN s.r.o., BETON HRONEK s.r.o., PVS Group s.r.o., AGRI-Trading s.r.o., ENVI-PUR, s.r.o., QUABUS Rekonstrukce potrubí, s.r.o., MOTOR JIKOV Strojírenská a.s., MOSO s.r.o., Strojírna Soběslav s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Systémový inženýr / inženýrka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mistr / Mistrová, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Projektant / Projektantka, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Konstruktér / Konstruktérka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace, Montér / Montérka

Soběslav, Tábor, Planá nad Lužnicí, Malšice, Opařany, Sudoměřice u Bechyně, Bechyně, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Kámen, okres Pelhřimov, Týn nad Vltavou, Sezimovo Ústí, Lom, okres Tábor, Chotoviny, Sudoměřice u Tábora, Želeč, okres Tábor, Chýnov, Pohnánec, Stádlec, Skalice, okres Tábor, Roudná, Dolní Hořice, Sedlečko u Soběslavě, Mladá Vožice, Sepekov

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ benefit benefity Bor hledám IT kandidát mzda nabídka náplň práce plat podmínky práce pracovní pracovní podmínky pracovní prostředí praxe prostředí příplatky příspěvek režim společnost společnosti stravné Tábor technologie víkend zaměstnanců životopis dokument měsíční náplň obsluha PR prémie přátelské stroj technolog výrobní zkušenost