Elektro konstruktér (m/ž) | až 60 000 Kč | Pružná pracovní doba

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mnichovo Hradiště
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Strojírenství a automobilový průmysl, Energetika, životní prostředí, ekologie, Elektrotechnika a telekomunikace, Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Chcete být součástí týmu, který vyrábí jedinečné stroje? Máte blízko k oboru elektro a dokážete být kreativní? Pak neváhejte a ozvěte se nám.

Pro našeho významného klienta hledáme novou posilu na pozici Elektro konstruktér (m/ž).

Co Vám nabízíme:

  • Krásné finanční ohodnocení 60 000 Kč – dle zkušeností
  • 13. mzda
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Pružná pracovní doba (povinná od 09:00 do 14:00)
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy ve vlastní jídelně (výběr ze 7 variant za 45 Kč) nebo stravenky v hodnotě 145 Kč (denně)
  • Příspěvek do Cafeterie na volnočasové aktivity 1 000 Kč (měsíčně)
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny
  • Jazykové a odborné vzdělání
  • Prostor pro vlastní kreativitu
  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Řízení systému navíjecích strojů
  • Tvorba elektro schémat, kusovníků a průvodní dokumentace
  • Podílení se na vývoji koncepce stroje
  • Úzká spolupráce s kolegy v elektro odvětví (programátoři, servisní technik, nákup…)
  • Součinnost s elektro výrobou během stavby a testování strojů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání se zaměřením na elektro/strojírenství
  • Praxe výhodou – absolventi jsou u nás vítáni!
  • Orientace v programu EPLAN (tvorba schémat) - podmínkou
  • Anglický jazyk středně pokročilý - podmínkou
  • Zkušenosti se čtení pneu a hydraulických schémat výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Mladá Boleslav
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Jablonec nad Nisou
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Jičín
  • 37 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Jaroměř
  • Petr Bača
  • 33 500 – 35 500 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Plzeň
  • Michaela Koppová
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 10. února
  • Česká Lípa
  • Simona Vacíková
    Benefity:
  • Lékařská péče
Zveřejněno: 17. února

Josef Lojek s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., JASTAV, spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., GIGA, spol. s r.o., KV Final Ralsko s.r.o., DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, M.Preymesser logistika, spol. s r.o., CAMPING CITY s.r.o., PRECYS s.r.o., KAMAX s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CRYTUR, spol. s r.o., SFS Group CZ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MPZ MB s.r.o., Manuvia Praha, FLEXIMA s.r.o., ACL Coating s.r.o., LIBRAX, společnost s ručením omezeným, Gi Group Czech Republic, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Human-Res s.r.o., K2 moto s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AS-CASTING s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EQUANS Services a.s., JM-MECHANIKA s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., SATIVE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Skladník / Skladnice, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Zedník / Zednice, Manažer / manažerka kvality, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Zámečník / Zámečnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Laborant / Laborantka, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Příšovice, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Jičín, Bakov nad Jizerou, Ralsko, Řepov, Paceřice, Turnov, Český Dub, Osek, okres Jičín, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec, Stráž pod Ralskem, Jablonec nad Nisou, Semily, Brniště, Chrastava, Milovice, okres Nymburk, Česká Lípa

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

absolvent absolventi Bor činnost den doba dokumentace elektro EU hledám hodnocení IT job krásné měření mobil mobilní tarif Most mzda nabídka náplň práce Office ohodnocení práce pracovní pracovní doba pracovní nabídka praxe pružná pracovní doba příspěvek SOU spolupráce stravenky tarif technik telefon volno vzdělání zkušenosti znalost životopis anglický anglický jazyk cafeterie člen díl dokument dovolené finanční jazyk kontakt kov kreativní mobilní náplň obor odbor odborné PC PR program programátoři průvodní pružná případ servis součást stav stroj strojírenství systém test tvorba tým výběr zkušenost