Hledáme lidem práci Manpower

VEDOUCÍ LABORATOŘE – Metalografie

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte odborné znalosti z metalografie? Jste komunikativní a máte zkušenost s vedením týmu - nebo si dovedete představit, že by Vás něco takového bavilo? Nabízíme práci, kde budete moci skloubit práci s lidmi s Vašimi odbornými znalostmi. Pokud je to něco, co by pro Vás mohlo být to pravé, čtěte dál.

Popis pozice:

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • Odpovědnost za řízení týmu a podporu jeho růstu – jak členů laboratoří, tak inženýringu.
  • Metalografie, fraktografie, měření tvrdosti, drsnosti, optická mikroskopie, elektronová mikroskopie, spektroskopie, tahové zkoušky, korozní inženýrství aj.
  • Zajištění laboratorního vybavení, zajištění nezbytných zkušebních metod včetně externích spoluprací.
  • Spolupracovat při výběru a schvalování nových dodavatelů.

Profil kandidáta:

Co by Vám nemělo chybět?

  • Nezbytná je odborná znalost zkušebních a analytických metod týkající se kovových materiálů.
  • Zkušenost s vedením laboratoře, komunikační a organizační schopnosti.
  • VŠ technického směru – ideálně materiálové inženýrství nebo metalurgie.
  • Nadšení pro týmovou spolupráci a ochotu pro sdílení a předávání svých zkušeností.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Výhodou, nikoliv však podmínkou, jsou následující zkušenosti: optická emisní spektroskopie, nedestruktivní testování materiálových vad, zkouška tahem, korozní inženýrství nebo zkušenosti z vývoje.

Nabízíme:

Co na oplátku můžeme nabídnout my Vám?

  • Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Flexibilní začátek pracovní doby (6:30-8:30).
  • 13. mzdu rozdělenou do dvou půlročních bonusů.
  • Stravenky nebo dotované stravování přímo ve společnosti.
  • Nejrůznější firemní akce, zajištěná zdravotní péče, zvýhodněné tarify.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete mi svůj životopis a kontakt na sebe přes odpovědní formulář (stačí kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT), případně rovnou zašlete na e-mail e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo .

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Prosenice
  • Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Benefity:
včerejší
  • Plzeň
  • Veronika Jančarová
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 16. května
  • Úsobrno
  • Ing. Pavla Sekaninová
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 21. února

Kimberly-Clark, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AGROP NOVA a.s., MedicProgress, a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., ALFA VRTY s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TECHNO Vyškov, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Randstad HR Solutions s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., BJ-Elektroservis s.r.o., Zámečnictví Bílý, s.r.o., TONERMARKET s.r.o., TIP, spol. s r. o., Martin Langer, DT Mostárna, a.s., DV4 Ipsum s.r.o., Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o., BRYVECASTA s.r.o., Toray Textiles Central Europe s.r.o., GM Plast, s.r.o., M A N U S Prostějov, spol. s r.o., N-ROTE MECHANICAL s.r.o., GALA a.s., KP - KOPRO s.r.o., GAMSBART, s.r.o., Jiří Štefek, Ferrum Company s.r.o., KENTAUR Saddlery s.r.o., Marek Švécar, Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o., Mubea Precision Steel Tubes s.r.o., Inox processing Svoboda s.r.o., Mubea IT Spring Wire s.r.o., AGUSTA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litovel, Olomouc, Prostějov, Ptení, Hněvotín, Tovačov, Vyškov, Tršice, Přerov, Prosenice, Hlubočky, Kroměříž

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ akce angličtina bonus Bor data den elektro e-mail flexibilní formulář inženýr IT kandidát měření náplň práce nová odpovědnost péče pozice práce pracovní Ronov růst řízení sdílení SOU společnost společnosti stabilní stravenky stravování tarif tarify vedení zdravotní zkouška zkušenosti znalost znalosti životopis člen díl doby externí firemní komunikační kontakt kov materiál nabízíme práci náplň odbor odborná odborné odborný odpovědní organizační schopnost organizační schopnosti PR pracovní doby profi případ roční schopnost schopnosti sklo stav technické test tým vybavení výběr zdravotní péče zkoušky zkušební zkušenost