Hledáme Obchodního Partnera Pro Klienty

Smluvní vztah práce na živnostenský list (na dobu neurčitou)
Lokalita Blansko
Firma PROFI CREDIT Czech, a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 80.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku? Chcete být pánem svého času a zajistit si slušný příjem? Hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • komunikace s klienty, péče o stávající klientský kmen
  • budování vlastní klientely
  • hledání optimálního řešení pro klienta
  • administrativa kolem sepisování žádostí a jejich vyřizování
  • podílení se na tvorbě marketingu a PPC reklamy

Požadujeme:

  • maturitní zkoušku nebo 3 roky praxe v oboru
  • IČO je podmínkou, přes kterou nejede vlak
  • spolehlivost, ochotu a pozitivní myšlení, tah na branku, uživatelskou znalost PC
  • zkušenosti s tvorbou marketingu a PPC reklamy výhodou

Nabízíme:

  • adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,– Kč
  • komplexní zaškolení a odborné vedení ZDARMA
  • získání zkoušky České národní banky ZDARMA
  • volnou pracovní dobu, možnost práce z domova
  • nejvyšší provize na českém trhu
  • zázemí vybavené kanceláře a oporu společnosti působící na trhu přes 20 let