Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka farmaceuticé výroby - nástup ihned do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Do farmaceutické společnosti sídlící v Brně hledáme nové posily na pozici Operátor/ka výroby.

Náplň práce:

  • obsluhu části výrobní linky
  • průběžný úklid, sanitace a dezinfekce pracovních prostor
  • přípravu materiálu pro výrobu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v mezinárodní farmaceutické společnosti
  • možnost dalšího odborného i osobního růstu formou externího i interního vzdělávání
  • kvartální prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příjemnou atmosféru rodinné firmy
  • placené volno v den narozenin a mnoho dalších benefitů

Co od Vás očekáváme:

  • ochota k práci ve třísměnném provozu ( 8 hodinová pracovní doba po-pá)
  • čistý trestní rejstřík, výuční list
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Grafton Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
  • Hradec Králové
  • Otto Klimeš
  • 32 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 15. června

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Větrník, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Advateq s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TASY s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., RANOB s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., BEGHELLI - ELPLAST,a.s., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

benefit Bor den doba EU farma hledám interní IT mezinárodní možnost náplň práce nová nové odpovědnost operátor pečlivost placené volno práce pracovní pracovní doba příspěvek růst společnost společnosti stravování volno vzdělávání dovolené externí firmy linky list materiál náplň národní odbor odborné osobní placené PR prémie výrobní výroby