Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Stavbyvedoucí – Mistr na stavbě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Podsedice
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Mistr / Mistrová, Stavbyvedoucí
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Firma BROCHIER s.r.o. je stavební firma, která se zabývá bezvýkopovými opravami potrubí.

Do našeho týmu hledáme nyní kolegu/kolegyni na pozici Stavbyvedoucí – Mistr na stavbě.

Náplň práce:

  • vedení a řízení staveb
  • dohled nad dodržováním technologických postupů na stavbách
  • koordinace pracovních týmů a veškeré činnosti na svěřené stavbě
  • odpovědnost za kontrolu dodávek materiálů

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání min. SŠ
  • praxe na pozici mistr, stavbyvedoucí
  • zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • uplatnění a jistotu u zavedené firmy
  • možnost osobního růstu
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • motivační prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelná školení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • zaměstnanecké benefity a půjčky

Mzdové podmínky: 40.000 – 50.000,- Kč

Místo pracoviště: BROCHIER s.r.o., Podsedice 1, 411 15 Podsedice (okres Litoměřice) + stavby

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Chabařovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března

PATOK a.s., EKOS-Žitenice s.r.o., Tesařství Jošt s.r.o., AZ Consult, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MEGAWATT s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., ProJobEU s.r.o., PORR a.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., POHL cz, a.s., Stavimdomy cz s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., BROCHIER s.r.o., STOJKASTAV spol. s r.o., INELSEV Servis s.r.o., CARDA Lovosice s.r.o., BARKMET, a.s., MERVO s.r.o., SEL-STAV s.r.o., Antonín Fuhrmann, STAV-SRUB s.r.o., Martin Rapavý, ELEGRIN s.r.o., Tomáš Hlaváček, Ing. Kamil Žilka, Gardenline s.r.o., Kabourek - VZT, s.r.o., N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o., H.P.M. Servis s.r.o., Petr Arpáš s.r.o., Revitrans, a.s., Silokost s.r.o., KLEMENT a.s., SiBiMex Plus s.r.o., Václav Vodrážka, VHS technology a.s., rcg telco s.r.o., Technická správa města Loun s.r.o., VAPEGRA - Bau.s.r.o., EKOSTAVBY Louny s.r.o., ALGON, a.s., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, H + L EXPORT - IMPORT, s.r.o., Jaroslav Štádlík, Adam Džurdženík, VELLERIN, a. s., NAVO design s.r.o., Padestav s.r.o., Bajger s.r.o., Creative Group s.r.o., SIBATECH CZ spol. s r.o., ADMONTSTAV s.r.o., RONICA, s.r.o., ALA trade s.r.o., PS projekty spol. s r.o., Ideal Standard s.r.o., Ivana Komárková - HMF elektromotory, Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o., BAUHANDWERK s.r.o., Bc. Tomáš Sušanka, Andrej Popovyč, Jaroslav Nosek, Marek Olexa, TELKONT s.r.o., Radiwil s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Domácí práce, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Geodet / Geodetka, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Tesař / Tesařka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Louny, Žitenice, Teplice, Ústí nad Labem, Most, Chabařovice, Dubí, Slaný, Údlice, Otvice, Kladno, Odolena Voda, Středokluky, Rakovník, Roztoky, okres Praha-západ, Česká Lípa, Ptice, Podsedice, Libčeves, Lovosice, Lhotka nad Labem, Lukavec, okres Litoměřice, Chožov, Hrobčice, Žalany, Bohušovice nad Ohří, Litoměřice, Bílina, Řehlovice, Světec, Nové Dvory, okres Litoměřice, Vraný, Ledvice, Cítoliby, Obrnice, Bystřany, Zabrušany, Trmice, Jarpice

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

auto automobil benefit benefity činnost den dodržování EU firma hledám hodnocení IT Litoměřice místo mistr mobil Most možnost na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost ohodnocení plat podmínky postup práce pracoviště pracovní praxe růst řízení samostatnost SOU školení uplatnění vedení vedoucí vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti činnosti dovolené finanční firmy koordinace materiál motivační mzdové na dobu náplň okres oprava osobní PR prémie půjčky stav stavební technolog tým zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost