Volné místo ve firmě PRECHEZA a.s.

Provozní Elektrikář

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Přerov
Firma PRECHEZA a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 34.000 Kč

O nás

PRECHEZA a.s.

PRECHEZA a.s. má více než stodvacetiletou tradici obecně v chemické výrobě a více než padesátiletou zkušenost z výroby anorganických pigmentů. Dnes je PRECHEZA a.s. největším výrobcem anorganických pigmentů v České republice a významným evropským výrobcem v tomto oboru.

PRECHEZA a.s. aktivně působí ve Svazu chemického průmyslu ČR, Hospodářské komoře, Asociaci výrobců nátěrových hmot ČR a v Asociaci výrobců titanové běloby (Titanium Dioxide Manufacturers Association – TDMA).

O nás

PRECHEZA je česká firma se sídlem v Přerově. Vyrábíme bílé a barevné anorganické pigmenty, které vyvážíme do celého světa. Společnost funguje již 128 let a máme 650 zaměstnanců. Letos jsme získali prestižní ocenění Zaměstnavatel roku 2022 v Olomouckém regionu.

Náplň práce:

Údržba, opravy a instalace elektrozařízení ve výrobních halách.

Ranní nebo třísměnný provoz.

Co od Vás očekáváme:

  • SOU nebo SŠ v ooboru elektro
  • znalost  vyhlášky 50

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující české firmě
  • Teplé obědy v závodní restouraci za dotovanou cenu
  • Měsiíční a roční odměny z hospodářského výsledku
  • Roční příspěvek 4000 Kč na sport, kulturu, zdraví a relaxaci podle vlastního výběru
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Příspěvek k penzijnímu pojištění
  • Firemní akce
  • Příspěvek na lázně a další benefity

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát