Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Pomocná síla

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Litomyšl
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Do naší školní jídelny v Litomyšli hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici Pomocná síla.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava surovin a mytí nádobí

POŽADUJEME:

  • předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou
  • pracovitost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilního zaměstnavatele s vedoucím postavením na trhu
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • odměna za docházku, zvýhodněné stravování a další benefity
  • pracovní doba: PO – PÁ
  • VÍKENDY VOLNÉ!

V případě Vašeho zájmu volejte pana Pražáka na tel.č.: zobrazit tel. číslo .

  • Česká Třebová
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Choceň
  • 40 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Letovice
  • LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
  • 27 000 – 37 000 Kč
včerejší
  • Paskov
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Mnichovo Hradiště
  • od 9 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Štětí
  • Pomocná síla
  • od 12 400 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Český Těšín
  • Prodavač elektroniky
  • 16 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 13. září

JMB Aircraft s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Delirest services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ACARA PRAHA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Sahm s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Amikov job, s.r.o., fortell s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Vision Travel s.r.o., TTV spedice spol. s r.o., NIKA Logistics a.s., NOVY s.r.o., RKO GROUP a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., FrostFood a.s., AGRICO, s.r.o., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pilifi, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o., LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., Sociální služby města Pardubic, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Dekoratér / Dekoratérka, Modelář / Modelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Choceň, Úsobrno, Litomyšl, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Svitavy, Hradec nad Svitavou, Lanškroun, Letohrad, Skuteč, Kunčina, Žamberk, Svratka, Moravská Třebová, Sněžné, okres Žďár nad Sázavou, Kostelec nad Orlicí, Hrochův Týnec, Honbice, Brněnec, Hlinsko, okres Chrudim, Bítovany, Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orlických horách, Týniště nad Orlicí, Slatiňany, Trhová Kamenice, Solnice, Chrudim, Nové Město na Moravě, Jevíčko, Ždírec nad Doubravou, Letovice, Pardubice

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

benefit benefity doba hledám IT Litomyšl náplň práce nové práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí stabilní stravování vedoucí zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav kolegyně kolektiv náplň odměna pomoc PR přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí případ příprava síla stav školní trh