Údržbář na Noční směnu

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 17. 1. 2022)
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Štětí
Firma LABE WOOD s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč

O nás

Nejste ranní ptáče? Zkuste to v noci!
Posilujeme noční údržbu. Hledáme zaměstnance, které baví práce v noci, při které budou udržovat naše technologie, tak aby se ráno mohli rozeběhnout opět na 100% výkon.

Společnost LABE WOOD s.r.o. vybudovala ve Štětí na Litoměřicku moderní pilu na zpracování měkkého jehličnatého dřeva. Závod se tak zařadil mezi největší zpracovatele dřeva v republice. Nová moderní pila zpracovává kulatinu s roční kapacitou 1 mil. m3. Vytváří produkty pro truhlářské a stavební práce ve formě hranolů, desek, lišt a latí. Vedlejší produkt výroby, kterým je dřevní štěpka, zpracovává jako surovinu papírna Mondi Štětí.

Náplň práce:

  • budete se podílet na odstraňování poruch výrobních zařízení – řešení, evidence, statistika
  • výměna nástrojů v pile
  • budete pověřen správou a údržbou technologií a zdvihacích zařízení
  • kontrola a údržba vám přiděleného úseku technologií
  • práce na jednosměnný provoz – (neděle – pátek)

Co od Vás očekáváme:

  • znalost technologických postupů, výrobní technologie
  • orientace v technické dokumentaci
  • svařování, pálení
  • znalost hydrauliky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí společnosti opřené o silné investory
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí
  • možnosti dalšího profesního rozvoje
  • měsíční výkonnostní příplatky za dosažené produkční výsledky až do výše 15%
  • osobní hodnocení na základě individuálních výkonů až do výše 10%
  • dovolená 5 týdnů
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát