Volné místo ve firmě Rubena, s.r.o.

Obsluha víceválcových linek - válcovna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Náchod
Firma Rubena, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka chemické výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Rubena, s.r.o.

Rubena je největší evropský výrobce plášťů a duší na jízdní kola. Dále vyrábí technickou pryž, vlnovce vzduchového pružení, klínové řemeny, puky, těsnění, vaky a nádrže a gumárenské směsi. Při ročním obratu 1,5 miliardy korun zaměstnává tisíc pracovníků.

Společnost Rubena, s.r.o. je tradiční český výrobce pryžových a pryžotextilních výrobků pro různá průmyslová odvětví. Jsme jedním z největších zaměstnavatelů v regionu a nabízíme stabilní zaměstnání pro více než 700 osob. V našich závodech v Náchodě, Velkém Poříčí a ve Zlíně vyrábíme gumárenské směsi, velopláště a veloduše, klínové řemeny, hokejové puky, vzduchové pružiny, hradicí jezy, vaky a letecké nádrže. Aktuálně přijmeme do našeho týmu motivovanou a pracovitou osobnost s tahem na branku.

Náplň práce:

  • Míchání gumárenských směsí
  • Práce na rizikových strojích s důrazem na přesnost
  • Vzhledem k fyzické náročnosti práce, je pozice vhodná spíše pro muže

Co od Vás očekáváme:

  • vzhledem k fyzické náročnosti práce, je pozice vhodná spíše pro muže
  • odborné vzdělání s výučním listem
  • manuální zručnost a pečlivost (důraz na přesnost a kvalitu)
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • chuť do práce a ochotu pracovat ve směnném provozu
  • praxe v průmyslové výrobě výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr a příjemný pracovní kolektiv
  • pracovní dobu pouhých 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel
  • výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

benefit benefity Bor český druh hlavní hodiny HR IT mobil Most Náchod náplň práce nové operátor pečlivost penzijní připojištění pojištění Poříčí pozice práce pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky připojištění příspěvek Ruben samostatnost společnost stabilní stravování tarif vhodná vzdělání zaměstnání zaměstnavatel Zlín Zruč dovolené kolektiv kov list mobilní náplň obsluha odbor odborné osobnost penzijní poměr PR průmysl průmyslová průmyslové příjemný příslušník region riziko stroj textilní tým výběr závod