Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Bosch Powertrain •CNC operátor v Jihlavě s náborovým bonusem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 37.000 – 45.000 Kč
Kontakt Dominika Smržová, zobrazit tel. číslo

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.

Náplň práce:

  • Provádí rutinní i běžné odborné práce při obrábění na seřízených obráběcích strojích nebo zařízeních, jejich doseřizování a výměnu nástrojů
  • Odpovídá za kvalitu vyrobených dílců v souladu s pracovními postupy a výkresovou dokumentací
  • Odpovídá za správné a včasné vyplnění všech výrobních dokladů na pracovišti
  • Provádí základní údržbu a ošetřování strojů a zařízení v rozsahu výrobní operace
  • Odpovídá za šetrné zacházení s měřidly a nářadím
  • Odpovídá za správné označování dílců
  • Odpovídá za čistotu na pracovišti
  • Je možná prohlídka společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe na CNC pozici
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Ukončené SŠ vzdělání technického směru
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový bonus 50 000 Kč
  • Mzda: až 37.000 Kč (cca po 6 měsících až 44.500Kč) v závislosti na
    směnném modelu
  • nadstandartní příplatky za přesčasové směny
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Dotované stravování a noční jídlo zdarma!
  • Týdenní zálohy v hotovosti
  • Firemní akce
  • MultiSport karta
  • Férové jednání
  • Možnost ubytování přímo v Jihlavě

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

akce bonus bonusy Bor den dovolená IT jídlo měsíc možnost mzda nábor náplň práce NDA operátor ošetřování pečlivost plat plnění postup práce pracovní praxe prohlídka přesčas příplatky řízení směny SOU společnost společnosti sport stravování technologie týden ubytování vzdělání zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dar díl dokument firemní inovativní jednání karta model na pracovišti náborový náplň nástroj oblast odbor odborné operace PR prémie rok stav stroj technické technolog výrobní