Svářeč i bez praxe, náborový příspěvek 30 000 Kč

Lokalita Frýdek-Místek
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lenka Jurista, zobrazit tel. číslo

Příležitost pro zkušené svářeče s platným průkazem i pro zájemce bez zkušeností - pro ty je připravena svářečská školka!

Pro našeho klienta se sídlem u Frýdku-Místku, hledáme kandidáty, kteří se chtějí podílet na unikátních projektech a pracovat pro celosvětovou špičku v oboru strojírenství. Nabízíme ti spoustu skvělých benefitů!

Popis pozice:

  • svařování velkých konstrukcí
  • kontrola svárů
  • dodržování technologických postupů

Profil kandidáta:

  • vyučen v oboru
  • státní zkouška – metoda 135 podmínkou (pro zkušené svářeče)
  • zkušenost se svařováním v polohách, tenkých i tlustých materiálů
  • zkušenost se svařováním větších konstrukcí výhodou
  • nemáte zkušenosti, ale rádi byste je získali? Pak můžete využít příležitost ve svářečské školce, kde se budete učit různé typy svárů, materiálů a poloh při svařování.

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 30.000 Kč
  • možnost ubytování zdarma
  • zázemí silné mezinárodní strojírenské společnosti
  • týden dovolené navíc
  • plně hrazené stravování v areálu
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • Flexi Pass CARD pro všestranné vyžití
  • pravidelné akce pro zaměstnance (Family day, Mikuláš, sportovní turnaje, Do práce na kole)
  • odměny k životním a pracovním výročím

Životopisy posílejte na: e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?