Montážní dělník - 2 směny - nástup od 4. ledna!

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Gold, zobrazit tel. číslo

Hledáte práci od ledna 2022?

Máte zkušenosti z výroby a chcete pracovat ve dvousměnném režimu?

Hledáme pracovníky do výroby s nástupem od 4.1.2022.

Popis pozice:

- výroba loketních opěrek (potahování kůží a textilem, dokončovací práce)

- práce ve dvousměnném režimu (ranní a odpolední směny, 8 hodin)

Profil kandidáta:

- předchozí zkušenosti z výroby (ideálně z prostředí automotive)

- ochota pracovat ve dvousměnném režimu

Nabízíme:

- nástupní mzda 101, 50 Kč/hod. + variabilní bonus 34 %

- postupné navyšování mzdy (v případě splnění manuálních testů)

- zvýhodněné závodní stravování - oběd nebo večeře od 29 Kč

- rychlý přestup do kmene

- stabilní práci v příjemném kolektivu

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete svůj životopis přes odpovědní formulář :)

Máte zájem o tuto nabídku?