Hledáme lidem práci Manpower

Montážní dělník - 2 směny - nástup od 4. ledna!

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci od ledna 2022?

Máte zkušenosti z výroby a chcete pracovat ve dvousměnném režimu?

Hledáme pracovníky do výroby s nástupem od 4.1.2022.

Popis pozice:

- výroba loketních opěrek (potahování kůží a textilem, dokončovací práce)

- práce ve dvousměnném režimu (ranní a odpolední směny, 8 hodin)

Profil kandidáta:

- předchozí zkušenosti z výroby (ideálně z prostředí automotive)

- ochota pracovat ve dvousměnném režimu

Nabízíme:

- nástupní mzda 101, 50 Kč/hod. + variabilní bonus 34 %

- postupné navyšování mzdy (v případě splnění manuálních testů)

- zvýhodněné závodní stravování - oběd nebo večeře od 29 Kč

- rychlý přestup do kmene

- stabilní práci v příjemném kolektivu

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete svůj životopis přes odpovědní formulář :)

  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Benátky nad Jizerou
  • HYGOTREND, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. ledna
  • Kolín
  • Krakonošovy dobroty s.r.o.
  • Kožlany, Plzeň-sever
  • BR PROGRESS s.r.o.
  • od 18 240 Kč
Zveřejněno: 23. prosince
  • Kyjov, Hodonín
  • Centrum služeb pro seniory Kyjov,…
  • 29 360 – 42 040 Kč
  • Klatovy
  • COUNTRY SALOON s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Klatovy
  • ZIHOS Klatovy s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Klatovy
  • Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126
  • od 18 000 Kč
  • Kašperské Hory
  • HYALIT spol. s r. o.
  • od 20 000 Kč
  • Klatovy
  • Městský ústav sociálních služeb Klatovy…
  • od 21 370 Kč
  • Předslav
  • BSG - HOLDING s.r.o.
  • 17 000 – 41 000 Kč
  • Nýrsko
  • NEVEON Czech Republic spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Klatovy
  • Okna-vrata Martínek s.r.o.
  • od 28 000 Kč

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

auto bonus dělník formulář hledám kandidát Loket mzda mzdy nabídka náplň práce plnění postup pozice práce pracovní pracovní nabídka pracovník prostředí režim směny stabilní stravování výroba zkušenosti životopis kolektiv náplň odpovědní PR profi příjemné případ test výroby závod zkušenost