Hledáme lidem práci Manpower

České Velenice. Kontrola kvality s hrazeným ubytováním.120 Kč/h

Lokalita České Velenice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme nové kolegy (muže i ženy) na kontrolu kvality s plně hrazeným ubytováním.

Místo výkonu práce: České Velenice nebo dle projektu

3 směny

Popis pozice:

 - kontrolova kvality na svěřeném úseku

 - reporting

Profil kandidáta:

 - spolehlivost

Nabízíme:

 - 120 Kč/h

 - plně hrazené ubytování + diety

 - příplatky dle ZP

 - možnost práce přesčas

  • Praha
  • ANTONIO INTERNACIONALE s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
  • Tachov
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
Zveřejněno: 23. dubna
  • Jindřichův Hradec
  • Frankův Dvůr s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

České Velenice diety HR IT kandidát kvality místo možnost náplň práce nové plat pozice práce přesčas příplatky reporting směny ubytování Velenice výkon kontrola místo výkonu práce náplň PR profi projekt report