Hledáme lidem práci Manpower

Kontroloři kvality+ubytování.od 120 Kč/h + diety. České Velenice

Lokalita České Velenice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme spolehlivé pracovníky na kontrolu kvality - vhodné i pro páry, ubytování zajištěno a plně hrazeno + diety 83 Kč/den.

Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe - zaučíme. :-)

Místo výkonu práce: České Velenice
3 směny

Kontakt: zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

- kontrola dílů na svěřeném úseku
- reporting
- začišťování drobných nerovností

Profil kandidáta:

- spolehlivost !!!

Nabízíme:

- základní mzdu 120 Kč/h
- příplatky za směnnost
- cestovné / diety / zajištěné a plně hrazené ubytování

  • Mělník
  • Mepla s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. května
  • Mělník
  • GS STAVITELSTVÍ, s.r.o.
  • Harrachov
  • OREA HOTELS s.r.o.
  • Chomutov
  • HONGYE 2000 s.r.o.
  • Soběslav
  • FERT a.s.
  • Vinohrady, Praha
  • Marcela Michalová
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. května
  • Givemore s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., A-JOBS GmbH, HAUSER spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Personal fabric - agentura práce, a.s., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., C & C engineering s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Manuvia České Budějovice, ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., BONAPOL, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, RACCOON s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., TEKACABLE s.r.o., FONTEA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Nové Hrady, okres České Budějovice, Trhové Sviny, Třeboň, Kaplice, Hůry, Libníč, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Homole, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Dačice, Veselí nad Lužnicí

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

absolvent AJ České Velenice den diety HR IT kandidát kvality místo náplň práce plat pozice práce pracovní pracovník praxe příplatky reporting směny ubytování Velenice vhodná vhodné výkon díl kontakt kontrola kontroloři místo výkonu práce náplň PR profi report