Hledáme lidem práci Manpower

Manažer online marketingu se služebním automobilem

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR, Obchod, nákup a prodej zboží
Hrubá mzda 80.000 – 160.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Říká vám něco oblast e-commerce? Máte předchozí zkušenosti s marketingem,obchodem a tvorbou kampaní?

Pokud ano a ještě k tomu mluvíte anglicky nebo něměcky, máte tady jedinečnou příležitost. Tak nevájte a pošlete nám svůj životopis.

Popis pozice:

  • tvorba strategií e-commerce pro zvýšení prodejů
  • sledování a analýza trhu konkurence
  • vedení měnšího týmu
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy (např. s IT)
  • spolupráce s týmem marketingu na strategii značky
  • spravování online katalogu produktů
  • analýza e-shopu a zákaznického chování
  • účast na poradách z hlediska výkonnosti, plánů a projektů spojených s rozvojem e-commerce ve společnosti

Profil kandidáta:

  • ukončené středoškolské vzdělání technického směru
  • předchozí zkušenosti s e-commerce
  • znalost digitálního marketingu (SEO, PPC)
  • aktivní řidič ŘP skupiny B
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • měsíční odměny ke mzdě
  • roční odměna
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon + notebook
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost částečně pracovat na homeoffice
  • jazykové a vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Nové Město, Praha
  • LF Národní s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. září

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Specialista / specialistka v energetice, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

AJ analýza anglicky angličtina auto automobil den doba flexibilní hodnocení HR chování inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy Luže manažer marketing místa mobil možnost němčina odměny Office ohodnocení online plán pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa příspěvek rozvoj sledování služební služební auto SOU společnost společnosti spolupráce stravování školení telefon uchazeč vedení výkon vyšší vzdělání vzdělávací kurzy zkušenosti znalost životopis dovolené finanční firmy jazyk kov měsíční mobilní obchod oblast oddělení odměna Ostatní PC penzijní penzijní pojištění PR prodej profi projekt příležitost případ přístup roční řidič technické trh tvorba tým volná pracovní místa výkonnost výše vzdělávací kurz zkušenost značky zvýšení