Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

Pracovník/ice pobočky Semily

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Semily
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Semilech hledáme kolegu / kolegyni.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • Péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem, následné provize.
  • Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
  • Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
  • Pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
  • Částečný home office.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi.
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení.
  • Máte min. SŠ vzdělání s maturitou.

Jaké peníze si vydělám?

Nabízíme fixní mzdu, odměny za odvedenou práci a provize.
Na začátku si naši pracovníci vydělají minimálně 20 tis.
Po zapracování si vydělají mezi 30 – 50 tis. a ti nejlepší i 100 tis. měsíčně.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • CRI ameba.eu, s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
včerejší
  • Liberec
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • 80 000 – 110 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Mnichovo Hradiště
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 25. března
  • Bruntál
  • Pracovník pobočky
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Znojmo
  • Pracovníci pobočky
  • 19 700 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Znojmo
  • 13 400 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Beroun
  • Pracovníci Pobočky
Zveřejněno: 22. prosince
  • Prostějov
  • 13 400 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Znojmo
  • 15 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Beroun
  • 16 300 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Prostějov
Zveřejněno: 26. ledna
  • Chomutov
  • Ing. Romana Lungová, personalista…
  • 13 500 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., TREVOS, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., Alerta s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., EQUANS Services a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Česká spořitelna, a.s., MPZ MB s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Kolokrám s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Jiří Bláha s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Porto MMXVII s.r.o., K2 moto s.r.o., VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., CZ Stavebniny s.r.o., PM Semily s.r.o., TM ELITEX s.r.o., DRIVE CZ s.r.o., Libor Stober, Rien Turnov, a.s., Tanetgastro s.r.o., LIGRANIT a.s., Wassa commercial, s. r. o., Stavební bytové družstvo SEVER, Protecton, s.r.o., Controlling INVEST, spol. s r.o., SYBAN, s.r.o., EUROPANEL s.r.o., VHS stavby a.s., Malyra s.r.o., multigate a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Konzultant / konzultantka IT, Grafik / Grafička, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Technický manažer / manažerka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Semily, Turnov, Nová Paka, Jablonec nad Nisou, Jičín, Hodkovice nad Mohelkou, Vrchlabí, Osek, okres Jičín, Liberec, Mnichovo Hradiště, Lomnice nad Popelkou, Rokytnice nad Jizerou, Přepeře, okres Semily, Příšovice, Stráž nad Nisou

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ aktuální budoucnost ČR den flexibilní hledám hledat home office IT kancelář manažer možnost nabídka náplň práce NDA obchodní odměny Office péče peníze pobočka pobočky pohovor pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí pracovníci pracovník prostředí rozvoj růst Semily společnost společnosti strukturovaný životopis vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt náplň obchod oblast oblasti osobní pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tým výše zkušenost