Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

PŘEPÁŽKOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE Havlíčkův Brod

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Havlíčkův Brod
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Havlíčkově Brodě hledáme nového/ou kolegu/yni.

Co budete dělat?

  • Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
  • Péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU – práce s přiděleným stávajícím kmenem.
  • Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
  • Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
  • Pravidelné vzdělávání se – zajištěné ze strany společnosti.

Jaké peníze si vydělám?

  • Průměrně si u nás vyděláte 25 – 40 tis. Minimálně však 20 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
  • Částečný home office.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
  • Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi.
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení.
  • Máte min. SŠ vzdělání.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru. Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

  • Jihlava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 46 500 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. března
  • Proseč, Chrudim
  • Lenka Nováková
  • 19 100 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • 22 500 – 25 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AUTOSALON KUDRNA CZ a.s., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., SIMIX GROUP s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Nekupto s.r.o., TESCOMA s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., ID Retail Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MIPOPLAST s.r.o., Hilti ČR spol. s r.o., PK ham spol. s r.o., TextilEco a.s., Starý a synové s.r.o., ZS Vysočina, a.s., Akademie Světlá nad Sázavou, střední škola a vyšší odborná škola, F A D O M s.r.o., RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o., Artspect, a.s., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Kolibrik.net, s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., TPV group s.r.o., Jednota, spotřební družstvo Hlinsko, PŘÍHODA s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Vedoucí skladu

Celá ČR, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Humpolec, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Hlinsko, okres Chrudim, Světlá nad Sázavou, Dolní Město, Slavíkov, Třemošnice

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ aktuální Brod budoucnost ČR flexibilní Havlíčkův Brod hledám hledat home office IT kancelář manažer možnost nabídka náplň práce NDA nové obchodní Office péče peníze pobočka pohovor pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí rozvoj růst společnost společnosti strukturovaný životopis vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti životopis dar finanční kariérní kontakt kov náplň obchod oblast oblasti osobní pomoc PR prodej příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky standard systém tým výše zkušenost