TECHNICKÝ NÁKUPČÍ [Dovolená navíc] (svknj)

Lokalita Děčín
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • poptávání a objednávání materiálu, subdodávek a služeb
  • jednání o cenách, platebních podmínkách a dodacích termínech
  • řešení odchylek a reklamací
  • plánování a hlídání termínů a nákladů
  • komunikace s prodejním, projekčním a konstrukčním oddělením
  • kontrola využívání skladových zásob
  • spolupráce na mezioperačních kontrolách a inspekcích u našich dodavatelů
  • každodenní kontakt se zahraničními dodavateli
  • plánování a kontrola termínů a rozpočtů zakázek/ jednotlivých objednávek a komponent
  • aktivní vyhledávání nových dodavatelů
  • kontrola úplnosti dokumentace

Požadujeme:

  • Střední vzdělání technického směru
  • Přehled o výrobních procesech, technologiích a materiálech tlakových nádob
  • Dobrá znalost technické a výkresové dokumentace
  • Základní technická orientace a terminologie
  • Schopnost samostatně komunikovat v anglickém jazyce
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • Středně pokročilá znalost MS Excel
  • Schopnost překonávat překážky
  • Znalost logistických procesů, Incoterms
  • Základní znalost celních předpisů (AZS)

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
  • komplexní zaškolení v procesech naší společnosti
  • kolektiv schopných lidí
  • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem, zahrnující individuální a mimořádné odměny
  • firemní benefity

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401.

  • Hradec Králové
  • Dominika Drápalová
  • 15 000 – 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, JUDr. Josef Janů, O2 Czech Republic a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Möbelix, MIMO BOHEMIA, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Sirowa Czech s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SIRIUS FINANCE, a. s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Kolokrám s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., SATIVE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., AC Jobs, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Editor / Editorka, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Online marketing

Celá ČR, Děčín, Česká Kamenice, Ústí nad Labem, Kamenický Šenov, Nový Bor, Česká Lípa, Litoměřice

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ benefit benefity den dokumentace dovolená hlídání hodnocení HR IT job komunikace Luže mimořádné odměny Most nabídka náplň práce nová odměny ohodnocení OZP plán plánování plat práce pracovní pracovní nabídka reklama sklad společnost společnosti spolupráce stabilní školení vzdělání zahraničí zaměstnání znalost životopis anglické celní dokument finanční firemní jednání kolektiv kontakt kontrola kov materiál mimořádné náklad náplň navíc oddělení operační PR proces procesů prodej prodejní předpis překážky řešení schopnost střední střední vzdělání technická technické technolog termín terminologie výrobní zahraniční zkušenost