Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Dispečer přepravy Olomouc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Kdo jsme?
Jsme česká kurýrní a přepravní společnost, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Olomouci hledáme nového kolegu na pozici dispečera.

Co vás čeká?

  • budete organizovat a kontrolovat rozvoz zásilek a komunikovat s kurýry a zákazníky
  • kurýrům budete připravovat podklady pro jejich práci a zapisovat informace do interního systému a Excelu
  • zkrátka každý den různorodá práce, přitom ale s fajn lidmi i atmosférou

Proč hledáme vás?

  • jste spolehlivý, flexibilní a samostatný
  • máte dobré organizační i komunikační schopnosti a jste týmový hráč
  • nevadí vám občasný stres spojený s touto prací
  • na PC (MS office, zejména Excel) pracujete na uživatelské úrovni

Co nabízíme?

  • směnný provoz (ranní směna 6.00 až 14.00, odpolední 14.00 až 22.00)
  • práci na hlavní pracovní poměr, plat až 28 tis. Kč s možností dalšího růstu
  • možnost získat při práci oprávnění na VZV
  • karta výhod Multisport
  • firemní akce
  • kurzy a školení
  • bonusy/prémie
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Šlechtitelů 713/6a Olomouc, 779 00

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KOVOLASER s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 30 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Olomouc
  • Martin Přikryl
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Olomouc
  • VAPEE Morava s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Olomouc
  • WAXOSTAR trade s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Velký Týnec
  • EURO Sol s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Lutín
  • HUDY trans s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lutín
  • Okříšky
  • FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Olomouc
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. února
  • Hlubočepy, Praha
  • ADENTIST PRAHA s.r.o.
  • 18 900 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Michle, Praha
  • Skype Czech Republic s.r.o.
  • od 70 000 Kč

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., Alfa Pets s.r.o., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, KOVOLASER s.r.o., Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor, OL-STEEL CZE s.r.o., Martin Přikryl, PODLAS s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., VAPEE Morava s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., RONGITAL s.r.o., EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Finanční analytik / analytička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Lutín, Přáslavice, Velký Týnec, Velká Bystřice, Olšany u Prostějova

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ akce bonus bonusy česká den dispečer flexibilní hlavní hledám HR interní ISO IT kurz kurzy Lom místo Most možnost náplň práce nové Office Olomouc plat práce pracovní pracovní poměr rozvoz růst společnost sport stres školení výkon dohodou firemní informace karta komunikační kov místo výkonu práce náplň oprávnění PC poměr PR prémie rok schopnost schopnosti směna systém trh tým uživatel zákazník