Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka výroby, až 35 000 Kč, přivýdělek před Vánoci

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rudná, okres Praha-západ
Min. vzdělání Základní
Mzda 27.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Dva roky úspěšně fungující start up (výrobní pobočka pro evropské zákazníky) stále roste a proto hledáme další posily do týmu. Jedná se o čistou a moderně vybavenou polygrafickou výrobu v Rudné u Prahy, zatím fungující v počtu přes 50 lidí, jejich počet se ale bude postupně stále zvyšovat. Práci je možné pojmout jen jako přivýdělek před Vánoci na 1 – 2 měsíce nebo i dlouhodobě.

Hledáme operátory výrobního provozu, kteří budou pracovat na výrobě fotoknížek a různých jiných dárkových předmětů. Práce je snadná a zvládne ji každý :)

Náplň práce:

  • obsluha tiskařských strojů, řezání, skládání, lepení atd.

Nabízíme:

  • měsíční mzdu až 35 000 Kč
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • stravenku v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den
  • tzv. refferal bonus v hodnotě 6 000 Kč ve formě poukázek/flexipassů za doporučení známého na tuto nebo jinou naší pozici
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • malé a přátelské prostředí
  • moderní a čisté prostředí
  • nástup ihned

Požadujeme:

  • pracovní zkušenosti z tiskařiny/polygrafie výhodou, nikoli podmínkou
  • ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden
  • manuální zručnost, schopnost rozlišit barvy