Hledáme lidem práci Manpower

Operátor montáže

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro významného a stabilního klienta zabývajícího se dodávkami bezpečnostní techniky hledám šikovného operátora pro elektromontáže!

Jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám práce s drobnou mechanikou? Umíte pracovat s pájkou a šroubovákem? Pak možná hledám právě Vás!

Náplň práce:

  • montáž drobné mechaniky a elektroniky
  • manuální práce, šroubování, pájení
  • další činnost dle pokynů vedoucího
  • práce na 1 směnu

Profil kandidáta:

  • vzdělání či praxe v souvisejícím oboru
  • zkušenosti s prací s drobnými součástkami
  • praxe v pájení a šroubování
  • spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

  • stabilní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • systém dalšího odměňování
  • práci na 1 směnu

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a klikněte "ODPOVĚDĚT", zašlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení!

  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 19. dubna
  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 17. dubna
  • Rychnov nad Kněžnou
  • SAFA Czech Republic s.r.o. v likvidaci
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 16. prosince
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Jindřichův Hradec
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Čermákovice
  • AZ INTEC PRO s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Slovensko
  • Amikov job, s.r.o.
  • 1 100 – 1 400 €
Zveřejněno: 29. března
  • Kladno
  • C-Mec Kladno s.r.o.
  • 14 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Chodov, Sokolov
  • SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Kamenice nad Lipou
Zveřejněno: 10. ledna
  • Lovosice
  • PERSOMAX s.r.o.
  • 17 100 – 18 600 Kč
Zveřejněno: 10. května
  • Otrokovice
  • Plastix Trade s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Červený Kostelec
  • BATIST Medical a.s.
  • 18 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Modletice
  • Personal Partner s.r.o.
  • 18 600 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • České Budějovice
  • MB Čech company s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • od 18 200 Kč
  • Klatovy
  • Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s.
  • od 24 000 Kč

Libor Toman, SIMIX GROUP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ABI Special s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., COREX Pardubice s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Pardubice, Kostěnice, Chrudim

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ bezpečnost Bor činnost elektro hledám kandidát nabídka náplň práce odměňování operátor pečlivost pozice práce pracovní pracovní poměr praxe řízení SOU stabilní STK stravenky technik vedoucí vzdělání zkušenosti Zruč životopis dovolené kov náplň obor poměr PR profi součást systém techniky výběr zkušenost