Operátor/ka výroby - 22 800Kč + možnost ubytování!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Český Dub
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.800 – 32.800 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro klienta, který přináší širokou, a v Evropě ojedinělou nabídkou povrchového zpracování kovů, hledáme do týmu nové posily. Kromě lákové měsíční mzdy je pro Vás připraveno mnoho benefitů. V současnosti obsazujeme pracovní pozice dělník/dělnice ve výrobě. Neváhejte a kontaktujte nás ihned!

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Obsluha strojů a zařízení ve výrobě
  • Odsávání, navěšování dílů k povrchové úpravě a lakování
  • Práce se výkonává ve třísměnném provozu a nepřetržitém provozu /dle zařazení/
  • Místo výkonu práce: Český Dub

LÁKAVÁ MĚSÍČNÍ MZDA A RÁJ BENEFITŮ

  • Měsíční mzda ve výši až 22 800 Kč
  • Bonus ve výší 10 000 Kč po dobu 3 měsíců za 100% docházku
  • Možnost levného ubytování v Liberci
  • Zabezpečená svozová doprava z Liberca a zpět
  • Dotované závodní stravování /cena oběda je 44 Kč/
  • Týden dovolené navíc
  • V případě, že to bude pro Vás nutné, máte možnost týdenních záloh v hodnotě 1 000 Kč
  • Profesionálny přístup koordinátora, který pro Vás bude k dispozici při řešení Vašich pracovních problémů

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

POŽADAVKY

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost
  • SŠ vzdělání výhodou
  • Předchozí praxe ve výrobě výhodou

PRO VÍCE INFORMACÍ

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, telefonicky na zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo.