Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Operátor výroby ve strojírenství - Zlín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Vyučení ve strojírenském či technickém oboru
  • Znalost práce s měřidly
  • Pracovník má na starost mechanickou práci se stroji a nářadím
  • Zaslání životopisu

Nabídka

  • Stabilní práci na HPP
  • Práci na 3 směny (volné víkendy)
  • Možnost přesčasů
  • Prémiová složka mzdy od 24 Kč až 30 Kč/hod
  • Osobní ohodnocení od mistra max 2 080 Kč ve ZD, po ZD max. 2 600 Kč
  • Náborový příspěvek až 50 000Kč 2× ročně dle interních podmínek podniku
  • 25 dní dovolené
  • Příplatky za noční 20%, přesčas 30%, víkend 35%
  • Stravenky ve výši 105,–Kč/směna (55% přispívá zaměstnavatel)
  • Bonus 2500,–Kč na kartu EDENRED
  • Jubilejní příspěvky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní náplň

Strojírenská firma v Napajedlech, která se zabývá výrobou broušené nástrojové oceli, hledá fyzicky zdatné, spolehlivé a samostatné kolegy do svého týmu!

  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
včerejší
  • České Budějovice
  • Stępowska Ewa
Zveřejněno: 14. července
  • Brno
  • Tereza Jarošová
  • Jilemnice
  • Miluše Kellerová
  • 30 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 23. června
  • Mladá Boleslav
  • Halina Tarasjuková
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AISE, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, DF Partner s. r. o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Continental Barum s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Projektant / Projektantka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Výzkum a vývoj

Zlín, Fryšták, Otrokovice

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ bonus Bor den firma hodnocení interní mistr Most možnost mzdy nabídka nábor náplň práce ohodnocení operátor penzijní připojištění plat podnik pojištění práce pracovní pracovník přesčas příplatky připojištění příspěvek směny stabilní stravenky víkend zaměstnavatel zaslání Zlín znalost životopis dovolené náborový náplň nástroj obor operátor výroby osobní penzijní PR pracovní náplň příspěvky směna stroj strojírenství technické tým výroby vyučení