KONTROLOR/KA ve výrobě 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Ivančice
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 27.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Vstupní kontrola dílců z předchozí výroby, přejímka
  • Preventivní kontrola svařenců v průběhu výroby
  • Výstupní kontrola hotových celků, dílů, atd.
  • Zpracování protokolů o kontrole
  • Plánování a podílení se na řízení systému kvality
  • Řešení reklamací

Jaký by měl být Váš profil?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Orientace ve výkresové dokumentaci (svařované konstrukce, nádoby, potrubí, atd.)
  • Znalosti kontroly metodou VT a PT
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC (excel, Word, Outlook, Autocad)
  • Ochota učit se novým věcem

Co Vám vše nabídneme?

  • Zázemí silné společnosti
  • Krásné finanční ohodnocení 30 000 kč dle zkušeností
  • Stravenky – u nás hlady neumřeš
  • Možnost příspěvku na dopravu
  • Skvělou partu kolegů
  • Jistotu i v dnešní době! Nejsme automotive!