Hledáme lidem práci Manpower

LEGO hledá skladníky/skladnice! Za 213 Kč/hod.!

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsi z Kladna a okolí? Hledáš práci jako skladník? Máš min. zkušenosti ve skladu? Máš VZV ale není podmínkou ale výhodou? V tom případě hledáme právě tebe! Hledáme šikovné a spolehlivé skladníky. Vyděláš si u nás zajímavé peníze a nabízíme ti i zajímavé benefity

Směny na plný úvazek jsou v režimu 2 denní (7-19), 2 noční (19-7) a 4 dny volna.

Popis pozice:

  • Zaskladňování a vyskladňování materiálu
  • Práce se čtečkou
  • Zavážení materiálu k linkám
  • Práce na váze

Profil kandidáta:

  • možnost chodit na dvanáctihodinové směny v režimu 2 denní (7-19), 2 noční (19-7) a 4 dny volna
  • zkušenosti s prací ve skladu
  • průkaz VZV (není podmínkou ale výhodou)
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík
  • zodpovědný, spolehlivý, chuť učit se nové věci
  • týmový hráč
  • vzornou docházku

Nabízíme:

  • mzdu 199 Kč/hod. a 14 Kč/hod. bonus
  • oběd nebo večeři za 17 Kč (polévka za 6 Kč)
  • nástup od ledna
  • 1 týden dovolené navíc
  • navyšování mzdy každý rok
  • po 3 měsících nákup LEGO produktů za poloviční ceny
  • využívání firemní posilovny
  • možnost MultiSport karty
  • svozy RAKOVNÍK a BEROUN zdarma

Zaujala tě naše nabídka? Tak už neváhej a klikni na tlačíko Odpovědět na tuto pozici a pošli životopis

  • Praha
  • LE TEMPS s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. března
  • Praha
  • LE PRINTEMPS s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Chotěbuz
  • INTERGOS-CZ, s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Valašské Meziříčí
  • TĚSMAT CZ s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Benešov
  • Vyšší odborná škola a Střední…
  • 32 120 – 42 780 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Benešov
  • 17 900 – 21 370 Kč
  • Jedovnice
  • POINT CZ, s.r.o.
  • od 21 480 Kč
  • Rudoltice
  • DRUMEL a Co. s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Rudoltice
  • Ústí nad Orlicí
  • traditional indian restaurant s. r. o.
  • od 17 900 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Fruko-Schulz s.r.o.
  • 17 900 – 22 000 Kč
  • Lomnice nad Lužnicí
  • Město Lomnice nad Lužnicí
  • 19 730 – 28 920 Kč
  • Pečky
  • Richard Vavřich
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • Expres Transport Logistics SE v…
  • 21 800 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Hostivice, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ benefit benefity Beroun bonus den hledám HR IT kandidát měsíc možnost mzdy nabídka náplň práce nové peníze pozice práce režim sklad směny SOU sport týden týden dovolené navíc úvazek vzor zdarma zkušenosti životopis dar dny dovolené firemní karty kov materiál náplň navíc odpovědný poloviční PR profi případ rok tým volna zkušenost