Hledáme operátory do výroby - mzda až 30 000 Kč za měsíc!

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Petříková, zobrazit tel. číslo

Přímo do Olomoucké výrobní společnosti hledáme nové parťáky na pozici operátora výroby. Volných je více pozic napříč výrobou. Pokud jste manuálně zručný a hledáte si práci ve výrobě, pojďte to zkusit k nám, rádi vás přivítáme!

Popis pozice:

Základní náplní vaší práce bude obsluha výrobních strojů.

Věnovat se budete kompletaci a montáži výrobků jako jsou elektrické generátory či statory.

U výrobků budete také kontrolovat jejich kvalitu.

Práce je rozmanitá, vše vám rádi ukážeme a naučíme!

Profil kandidáta:

Uvítáme předchozí zkušenosti z výrobního prostředí.

Manuální zručnost.

Práce na 3 směny - 8 hod.

Nabízíme:

Mzda 130 Kč/hod + příplatky.

K základní složce mzdy prémie až 18%.

Každý měsíc docházkový bonus a bonus za kvalitu práce.

Možnost zvýhodněného stravování přímo ve firmě.

Týden dovolené navíc.

Práce přímo v Olomouci – snadná dostupnost pěšky, autem i MHD.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte odpovídat pomocí odpovědního tlačítka níže. Můžete také zasílat životopis na e-mail přes odpovědní formulář či volat na zobrazit tel. číslo. Odpovědi se dočká každý.

Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?