Asistent/ka prodeje Tescoma Aupark Hradec Králové

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Hradci Králové. Družstvo Ergotep spolupracuje
s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb
do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je pouze pro OZP.

Jaká bude Vaše náplň práce?
obsluha zákazníků a pokladny
odborné poradenství při prodeji
nabídka zboží zákazníkům
doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od Vás očekáváme?
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
spolehlivost a pečlivost
min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
trestní bezúhonnost
výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

Co Vám nabízíme?
smlouvu na hlavní pracovní poměr
práci na zkrácený úvazek
atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
stabilní výdělek
slevu na kvalitní zboží Tescoma
čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Hradec Králové (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC AUPARK, Gočárova třída 1754/48a, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: práce na zkrácený úvazek

Máte zájem o tuto nabídku?