Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Zástupce manažera Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 28.200 – 32.000 Kč

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

Baví tě obchod a výzvy? Umíš komunikovat a hledat řešení? Pokud jsi odpověděl ANO, pak hledáme právě tebe na vedoucí pozici Zástupce/kyně manažera prodejny na našich prodejnách.

Náplň práce:

  • spoluzodpovědnost za řízení prodejny
  • plnění klíčových ukazatelů, reporting
  • zodpovědnost za dodržování procedur dle interního nastavení
  • řízení a rozvoj týmu zaměstnanců ve spolupráci s manažerem prodejny
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:
SŠ/SOU vzdělání
1–2 roky praxe na vedoucí pozici v maloobchodě
zaměření na plnění klíčových ukazatelů
zkušenost s náborem a vedením zaměstnanců
proaktivní a pozitivní přístup ke změnách, schopnost jejich prosazení
samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail
znalost práce na PC
řidičský průkaz sk. B výhodou

Co Vám nabízíme:
stravenky jsou u nás samozřejmostí
příspěvek na dopravu
MultiSport kartu
péči o zdraví (očkování, vitamíny, preventivní vyšetření)
věrné zaměstnance odměňujeme dovolenou navíc
mobilní telefon máš i k soukromým účelům
možnost profesního růstu
práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
roční bonus

  • Ostrava
  • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Tábor
  • Miloslav Janda
  • 26 000 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 29. září
  • Liberec
  • JEŠTĚD, spol. s r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. července
  • Olbramovice, Znojmo
  • Roman Daňhel
Zveřejněno: 4. srpna

ČESKÉ PLOTY, s.r.o., HalfPrice, O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., MORA FIT s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., TextilEco a.s., Ubbe s. r. o., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Věra Pietrasová, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., TresJob s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Nákupčí, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Bohumín

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

bonus Bor den dodržování event hledám hledat interní IT komunikace manažer měření mobil Most možnost nábor náplň práce odpovědnost Ostrava plnění práce praxe příspěvek reporting rozvoj růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti sport stravenky telefon vedení vedoucí vyšetření vzdělání zaměstnanců zástupce zdraví znalost kov mobilní náplň navíc obchod PC PR prodej profesní přístup report roční rok řešení řidič schopnost stav šetření tým ukazatel zákazník zkušenost