SMT Mechanik (insert) - ubytování zdarma!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia Job s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Popis pozice

  • Odpovědnost za chod výrobní linky po dobu celé směny
  • Sledování výrobního plánu
  • Odpovědnost za korektní nastavení, uvolňovací kroky, kvalitu výroby
  • Řešení drobných technických problémů
  • Spolupráce na pravidelné údržbě
  • Odolnost vůči stresu

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání výhodou
  • Zaslání strukturovaného životopisu
  • Manuální zručnost
  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (dvanáctihodinové směny – krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

  • Dlouhodobá stabilní práce v čistém a klimatizovaném prostředí
  • Možnost přesčasů a pravidelných týdenních záloh
  • Dotované stravování
  • Svozy do i ze zaměstnání
  • Zákonné příplatky za směnovost
  • Bonusy za kvalitu odvedené práce
  • Ubytovaní zdarma