Seřizovači - nástup do kmenu - (junior či senior pozice)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hustopeče
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 30.000 – 40.000 Kč
Kontakt Petra Tejnorová, zobrazit tel. číslo

Pro klienta, který se zabývá výrobou spojovacích komponentů hledáme kandidáty na pozice seřizovačů na juniorské či seniorské pozice:

Požadujeme:

  • manuální zručnost, praxi na podobné pozici vítána (min. 1 rok)
  • technické myšlení (základy technické dokumentace)
  • základní znalost práce s měřidly
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • práce ve 3 směnném provozu

Pracovní náplň:

  • práce v mezinárodní společnosti orientované na automobilový průmysl – konkrétně na výrobu spojovacích komponentů
  • seřízení a obsluha strojů, montážní linky na lisovně
  • manipulace s materiálem pro výrobní zakázky
  • práce s měřidly a technickou dokumentací atd.

Naše nabídka:

  • Hrubá mzda závislá na zkušenostech kandidáta (individuální ohodnocení) – 30 000 – 40 000

CZK dle zkušeností kandidátů

  • docházkový bonus
  • roční bonus
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • práce v mezinárodní společnosti (možnost kariérního růstu)
  • firemní akce
  • školení atd.

Prosíme o zaslání životopisu, poté se Vám telefonicky ozveme a vše Vám vysvětlíme.
Hledáme zaměstnance do kmenu, smlouva a bonusy jsou zajištěné přímo zaměstnavatelem. Nejedná se o agenturu práce.

Máte zájem o tuto nabídku?