Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

BRUSIČ NA KULATO/PLOCHO (25-30.000 Kč + bonusy)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Klíčany
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní náplň:

  • Broušení na kulato a na plocho
  • Obsluha rovinné a hrotové brusky
  • Čtení výkresové a technické dokumentace
  • Provádění vstupní a výstupní kontroly výrobků

Požadujeme:

  • Min. vyučení, nejlépe v oboru obráběč kovů
  • Praxe na pozici brusič výhodou
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný měsíční bonus
  • Dotované závodní stravovaní
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Možnost ubytování /příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: 20 min. od metra Kobylisy

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Město Odolena Voda, ProJobEU s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., FIEGE s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Kaufland Česká republika v.o.s., PROTEOR CZ s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Markmont, s.r.o., CigDus s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., Automyčka Express s.r.o., Etimos Human s.r.o., OK klima s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., AllTech s.r.o., Columbus Energy a.s., AppTech, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., EQUANS Services a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Správa služeb hlavního města Prahy, safemed medical devices s.r.o., CEBYT, a.s., VLNIKA s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Zahradní architekt / architektka, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Troja, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Bubeneč, Praha 1 - Staré Město, Praha 9 - Satalice, Praha 1 - Nové Město, Praha 10 - Malešice, Kralupy nad Vltavou, Vysočany, Praha

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Odbory - proč a jak je založit

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

absolvent bonus bonusy Bor dění dokumentace HR kurz kurzy místo možnost náplň práce plat pojištění práce pracovní praxe připojištění příspěvek růst školení ubytování uplatnění výkon vzdělávací kurzy Zruč dohodou dokument dovolené kariérní kontroly kov měsíční místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň obor obsluha penzijní PR pracovní náplň technické vyučení vzdělávací kurz závod životní