Ekonomický manažer

Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do německé výrobní společnosti zaměřené na výrobu elektromotorů a generátorů hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Ekonomický manažer.

Popis pozice:

Na pozici ekonomického manažera budete:
- dohlížet na platební styk, závazky a pohledávky
- připravovat měsíční, čtvrtletní a roční výkazy
- zpracovávat finanční plán
- zpracovávat dlouhodobé i krátkodobé plánování likvidity
- spolupracovat s auditory a daňovými poradci
- vést 4 kolegy

Profil kandidáta:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- německý jazyk na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace s mateřskou společností)
- zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme:

- práci ve stabilní německé společnosti
- týden dovolené navíc
- stravenkový paušál
- flexibilní pracovní doba
- home office