Pojďte se s námi vrátit do dětských let | Operátor/ka výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč

Manuvia FairJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní zaměstnání v moderní společnosti s dlouholetou tradicí? Chcete se podílet na zrodu stavebnice, která Vás vrátí do dětských let? Pokud ano, je toto ten správný inzerát právě pro Vás.

Náplň práce

  • vyrábění komponentů pro stavebnici
  • dodržování postupů balení, kompletování jednotlivých balení

do pytlíků a papírových krabic, kontrola

  • spolupracovat s dalšími odděleními

Požadavky

  • manuální zručnost a pečlivost
  • spolehlivost a flexibilita
  • bezproblémové rozlišování barev

Co nabízíme

  • počáteční hodinovou mzdu 147 Kč. Měsíční výdělek až 28 000 Kč.
  • měsíční bonusy až 2 300 Kč, odměny za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • dvousměnný 12ti hodinový provoz (2× denní, 2× noční a 4 dny volna)
  • příspěvek na stravování ( jídlo už od 17 Kč)
  • dopravu do a z práce ZDARMA – svozový autobus (Beroun, Rudná, Loděnice, Praha Ruzyně, Rakovník)
  • parkování přímo v areálu
  • moderní fitness v areálu zdarma
  • 50% slevu na firemní výrobky
  • můžete získat jednorázový bonus 5 000 Kč za doporučení kamaráda nebo příbuzného
  • týdenní zálohy až 1 000 Kč
  • možnost ubytování

Nezapomeň poslat svoje CV a nebo nám zavolat na:
Lucie Šilerová
e-mail přes odpovědní formulář

  • Hrdlořezy, Praha
  • Střední odborná škola Jarov
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 17. dubna
Nutně vás hledají
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 16. dubna
  • Praha
  • Asper Ut s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
včerejší
  • Praha
  • INOS Zličín, a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Praha
  • Valašské Meziříčí
  • SPEDOS Servis s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Otrokovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. července

VELKÁ PECKA s.r.o., Střední odborná škola Jarov, Barrandov Studio a.s., DoDo Czech s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Senju Manufacturing Europe s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PORR a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, SKYCLEAN s.r.o., 3plus interier s.r.o., PLAS s.r.o., XXXLutz, Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Talentinno s.r.o., CentralWork s.r.o., FIEGE s.r.o., KLENOTA s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Prusa Research a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Asper Ut s.r.o., LANDECO s.r.o., OK klima s.r.o., CigDus s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INOS Zličín, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., TEMEC FACILITY a.s., Advantage Consulting, s.r.o., the italians wine food a.s., Aleš Veselý, Human-Res s.r.o., AllTech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Provozní manažer / manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Praha 9 - Hrdlořezy, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Stodůlky, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Staré Město, Slaný, Středokluky, Ptice, Chýně, Hostivice, Rudná, okres Praha-západ, Jinočany, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Roztoky, okres Praha-západ, Klecany, Postřižín, Králův Dvůr, Praha

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

auto Beroun bonus bonusy CV den dodržování inzerát IT jídlo Lišov možnost náplň práce odměny operátor parkování pečlivost postup požadavky práce Praha přesčas přesčasy příspěvek Rakovník Rudná společnost společnosti stabilní stravování týden ubytování výdělek zaměstnání zdarma Zruč areál bar dar díl dny dovolené firemní kontrola kov měsíční náplň oddělení PR problém stav volna výroby