Pojďte se s námi vrátit do dětských let | Operátor/ka výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kladno
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 25.000 – 28.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte stabilní zaměstnání v moderní společnosti s dlouholetou tradicí? Chcete se podílet na zrodu stavebnice, která Vás vrátí do dětských let? Pokud ano, je toto ten správný inzerát právě pro Vás.

Náplň práce

  • vyrábění komponentů pro stavebnici
  • dodržování postupů balení, kompletování jednotlivých balení

do pytlíků a papírových krabic, kontrola

  • spolupracovat s dalšími odděleními

Požadavky

  • manuální zručnost a pečlivost
  • spolehlivost a flexibilita
  • bezproblémové rozlišování barev

Co nabízíme

  • počáteční hodinovou mzdu 147 Kč. Měsíční výdělek až 28 000 Kč.
  • měsíční bonusy až 2 300 Kč, odměny za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • dvousměnný 12ti hodinový provoz (2× denní, 2× noční a 4 dny volna)
  • příspěvek na stravování ( jídlo už od 17 Kč)
  • dopravu do a z práce ZDARMA – svozový autobus (Beroun, Rudná, Loděnice, Praha Ruzyně, Rakovník)
  • parkování přímo v areálu
  • moderní fitness v areálu zdarma
  • 50% slevu na firemní výrobky
  • můžete získat jednorázový bonus 5 000 Kč za doporučení kamaráda nebo příbuzného
  • týdenní zálohy až 1 000 Kč
  • možnost ubytování

Nezapomeň poslat svoje CV a nebo nám zavolat na:
Lucie Šilerová
e-mail přes odpovědní formulář