Volné místo ve firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

JISTÁ PRÁCE - POKOJSKÁ/ROZVOZ PRÁDLA od PO-PÁ - Lipno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Lipno nad Vltavou
Firma B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní

O nás

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho týmu, přijmeme zodpovědného kolegu(gyni) na pravidelné úklidy a dezinfekci ploch hotelových pokojů, v resortu Marina Lipno.

Náplň práce:

  • Místem výkonu práce je Marina Lipno Resort
  • Utírání prachu
  • Rozvoz prádla po resortu
  • Úklid sociálních zařízení
  • Převlékání ložního prádla
  • Vysypávání odpadkových košů
  • Doplňování hotelové kosmetiky

Pracovní doba:

  • PO – PÁ od 8:00 – 16:30
  • Jednou za 14 dní víkendy

Požadujeme:

  • Chuť a ochotu pracovat
  • Spolehlivost a pravidelnou docházku
  • Ochotu pravidelného testování se na COVID-19
  • Čistý rejstřík trestů
  • Věk 18 let
  • Řidičské oprávnění skupiny B (v případě, že byste měli zájem rozvozy)

Nabízíme:

  • Nástup možný IHNED
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • Práci na HPP
  • Osobní ohodnocení
  • Kvalitní zaškolení a zajištění všech pracovních pomůcek
  • Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce

  • Kaplice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Srnín
  • Pekárna Srnín s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. března
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • České Budějovice
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Delirest services s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 27. března
    Benefity:
Zveřejněno: 21. března
  • Lipno nad Vltavou
  • Říhová Timea
Zveřejněno: 21. června
  • Ostrava
  • Michal Tsametis
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna

HOREKA LIPNO s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., Česká pošta, s.p., hotels & restaurants Krumlov s.r.o., A-JOBS GmbH, ManpowerGroup s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Delirest services s.r.o., ARAMARK, s.r.o., RACCOON s.r.o., Alpha Supplies s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Tradiční vinaři s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., GASTRO LT-DŠ s.r.o., Skanska a.s., Manuvia České Budějovice, ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond, VIPbeauty s.r.o., NIKI WORK s.r.o., Vitaliy Bondar, BONDARVI s.r.o., BONY s.r.o., INTROMI s.r.o., RESPECT GROUP s.r.o., Citrino Bellissimo s.r.o., HUCON spol. s.r.o., Cong Son DAO, Nemocnice Český Krumlov, a.s., PRÁCEDIV s.r.o., KOMAT a.s., Vlastimil Hrdina, Jiří Mačkal, Thi Le Thuy Vu, JH Autodíly s.r.o., BAPEMAX, s.r.o., REKON INSTA spol. s r.o., Milan Král a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební technik / technička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Cukrář / Cukrářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Potravinářský technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka

Lipno nad Vltavou, Český Krumlov, Kaplice, Srnín, Homole, Trhové Sviny, Litvínovice, České Budějovice, Prachatice, Hluboká nad Vltavou, Vyšší Brod, Bujanov, Dolní Třebonín, Vrábče, Slavče, Boršov nad Vltavou, Planá, okres České Budějovice, Stožec, Volary

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ doba hodnocení IT měsíc náplň práce ohodnocení paušál plat práce pracovní pracovní doba příspěvek rozvoz řízení stravenkový paušál školení víkend výkon hotel kov kvalitní náplň odpovědné oprávnění osobní PR případ sociální test tým zájem