Volné místo ve firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

JISTÁ PRÁCE - POKOJSKÁ/ROZVOZ PRÁDLA od PO-PÁ - Lipno

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Lipno nad Vltavou
Min. vzdělání Základní

O nás

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je součástí společnosti B+N Referencia Zrt., která byla založena v Maďarsku v roce 1993 a dnes je významným leadrem na trhu v oblasti služeb Facility Managementu.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu, přijmeme zodpovědného kolegu(gyni) na pravidelné úklidy a dezinfekci ploch hotelových pokojů, v resortu Marina Lipno.

Náplň práce:

  • Místem výkonu práce je Marina Lipno Resort
  • Utírání prachu
  • Rozvoz prádla po resortu
  • Úklid sociálních zařízení
  • Převlékání ložního prádla
  • Vysypávání odpadkových košů
  • Doplňování hotelové kosmetiky

Pracovní doba:

  • PO – PÁ od 8:00 – 16:30
  • Jednou za 14 dní víkendy

Požadujeme:

  • Chuť a ochotu pracovat
  • Spolehlivost a pravidelnou docházku
  • Ochotu pravidelného testování se na COVID-19
  • Čistý rejstřík trestů
  • Věk 18 let
  • Řidičské oprávnění skupiny B (v případě, že byste měli zájem rozvozy)

Nabízíme:

  • Nástup možný IHNED
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • Práci na HPP
  • Osobní ohodnocení
  • Kvalitní zaškolení a zajištění všech pracovních pomůcek
  • Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce