Skladník s VZV za 34.500 Kč na 2 směny!!!!

Lokalita Nýřany
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Kunešová, zobrazit tel. číslo

Do nové skladové haly v Úhercíh-Nýřanech hledáme zkušeného řidiče VZV na dvousměnný provoz. Vlastní doprava podmínklou!!!

Popis pozice:

  • práce s manipulační technikou VZV a retruckem
  • příjem a výdej zboží
  • zadávání dat do počítače
  • práce se skenerem

Profil kandidáta:

  • vlastní doprava podmínkou
  • musíte být zkušeným řidičem VZV (pokud máte průkaz propadlý, obnovíme)
  • zkušenosti na retrucku výhodou

Nabízíme:

  • Základní mzda 27.500Kč + 7.000 bonus
  • Stravenky v hodnotě 130Kč
  • 25 dnů dovolené
  • dvousměnný provoz

Pokud máte zájem o tuto pozici, odpovězte přiložením Vašeho životopisu prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

!!! Na telefonické reakce nebude brán zřetel !!!

Máte zájem o tuto nabídku?